Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zfackovala manžela, protože si našel práci! Nejdrsnější scény z Výměny manželek všech dob jsou tu!

+ Další 4 fotografie
Všichni milujeme Výměnu manželek. A kdo tvrdí, že se na to nedívá, tak se dívá tajně. Tady jsou ty nejdrsnější scénky, jaké nám TV Nova zatím naservírovala.

Veronika nechce k vodě, Slávek k vodě chce. Veronika se rozhodla, že dítě uspí v tropickém vedru mezi paneláky. Pamatujete se na tuto dnes již klasickou hádku? Hádali se, vulgární slova padala… Ale na facky ještě nedošlo.

„Kde je Vanesska teď,“ takto nevinně začíná legendární fackovaná. Manžel si totiž dokázal najít práci. A to neměl dělat. Padla jedna facka, pak málem druhá. Když si najdete práci a manželka o tom neví, tak prostě riskujete. A když kmitáte před Vendulou? Tak to jste si nad sebou podepsali drsný rozsudek.

Třetí ukázku má pod palcem násoska Gábina, která prostě celou Výměnu prochlastala. Jinak se to říct nedá. Když teklo víno, tak to bylo v pohodě. Je dobře, že Gábina po natáčení sekla s pitím – psali jsme ZDE.

„Ukážeš ze sebe jen idiota,“ říká jeden manžel. „To já ukážu,“ říká druhý. „Moje slepice je slepice jako blázen,“ kontruje znovu první manžel. Prostě jsou scénky, které musíte vidět.

A na závěr tu máme výměnu názorů mezi osmi očima, která skončila regulérní bitkou. Proč? Protože vyměněná manželka se zdála taková líná…

Související články

Další články