Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zevnitř se rozpadá, zvenku ještě nadělá parádu. Český zpěvák melouchaří v zahraničním modelingu!

Martin Maxa vypadá stále skvěle.
Zdroj: Martin Laco
+ Další 2 fotografie
Zatímco nejnovější úsek dálnice spojující Česko s Německem stojí prý na poměrně chatrných základech, vazby českého hudebníka Martina Maxy (55) a našich severních sousedů mají asi základy dost solidní. Svědčí o tom nejenom Martinovo časté koncertování v německy mluvících zemích, ale aktuálně i nabídka jisté zahraniční společnosti, aby se Maxa stal tváří jejích produktů právě pro německý trh. Dojdou-li tedy jednání k uspokojivému konci, bude na nás tento český fešák za pár měsíců za hranicemi shlížet z billboardů.

„Ano, takovou nabídku jsem skutečně dostal,“ potvrdil Martin a dodal: „Nemůžu zatím ale prozradit, o jakou značku se jedná. Snad jen tolik, že onen výrobek bych mohl propagovat zcela bez skrupulí, protože jako spotřebitele mne naprosto uspokojuje,“ čímž ovšem nenapověděl zhola nic, jelikož tento popis se hodí na vše, od mýdla, přes alkohol až po auto.

Autorem snímků stylizovaných v duchu připravované kampaně je fotograf Martin Laco. A vzhledem k tomu, že Martin Maxa byl v době jejich vzniku jen několik dnů po komplikované operaci ramene, úsměv mu prý šel trochu ztuha. „Pravdou je, že se trochu rozpadám. Letos mne čekají tři operace, ale jako zamlada už to ani po nich nebude. Měl bych asi dělat spíš reklamu na kloubní náhrady…“ směje se Martin.

Maxovi se tak celoživotní cvičení pořádně vyplatilo. V 56 letech se z něj nakonec stal model!

Související články

Další články