Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zestárli a pořádně ztloustli: 5 slavných mužů, kterým narostl pořádný pupek

Daniel Hůlka
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Jakmile věk skočí přes třicítku, už není legrace vypadat pořád jako ze žurnálu. Přibírání se nevyhnulo ani těmto slavným mužům.

1. Daniel Hůlka (45)

Muzikálový zpěvák byl před lety jako tyčka. Hodně cestoval, několikrát se zranil a taky účinkoval v českých muzikálech. Svým životním stylem to dopracoval až na zánět slinivky a od té doby musí užívat léky a držet speciální dietu. Dan je kus chlapa a mnoha ženám se stále hodně líbí.

2. Richard Krajčo (36)

Zpěvák a herec, známý svými hvězdnými manýry a nabubřelou tváří, začal přibírat, když založil rodinu, což je problém většiny mužů. Krajčo má ale tu výhodu, že na pódiu kila navíc vyskáká, a tak si může přibírat a hubnout, dokud se kapela nerozpadne.

3. Xindl X (35)

Když se zpěvák Xindl X objevil po delší době na veřejnosti, všichni oněměli při pohledu na jeho zavalité tělo. Xindl alias Ondra Ládek má s manželkou Monikou roční dceru Alici a prý čekají dalšího potomka. Snad to zpěvák vyběhá v parku s kočárkem.

4. Jiří Pomeje (48)

Herec a producent jednou přibírá, pak drží svou oblíbenou dietu, kdy jí pouze jablka a pomocí tohoto teroru má zase štíhlou figuru. Jeho manželka Andrea porodí každou chvíli jeho prvorozenou dceru Aničku a Jirka přiznal, že se během Andreina těhotenství cpal stejně, jako kdyby také očekával přírůstek.

5. Jiří Šlégr (42)

Býval idolem tisíce žen. Při pohledu na jeho hokejem vysoustružené tělo omdlévaly. Jiří ale před lety s kariérou sekl, dal se na politiku a to mu očividně přineslo i kila navíc. Lucii Králové to ale rozhodně nevadí. Jirku bude milovat, i kdyby vážil tunu. Vážně.

Související články

Další články