Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zestárla o 10 let! Takhle se proměnila tvář Laďky Něrgešové po rozvodu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Prošla si velkým stresem a její bolest na srdci ze zklamané lásky vyléčí jen čas... Jenže trauma, které způsobilo rozvodové řízení s novinářem Jaroslavem Pleslem (45), si na moderátorce Laďce Něrgešové (42) vybralo krutou daň už teď. Poznamenalo jí tvář. A když se nenalíčí, je hodně poznat, jak zestárla. Ztrhaný výraz, žádný důvod k úsměvu - o tom vypovídá tvář oblíbené moderátorky, která se vzpamatovává z pořádné rány.

Laďka nečekala, že se po čtyřicítce ocitne sama, odejde od ní manžel a jejich láska skončí rozvodem. Navíc když před necelými dvěma roky přivedli na svět společné dítě, které je naopak mělo ještě více stmelit. Bohužel…

Laďka prožívá těžké chvíle a 11 let manželství rozhodně jen tak z hlavy nevymaže. Alespoň pro tuto chvíli je to nemožné.

Moderátorka tak rapidně mění svůj vzhled, na němž je znát, že to pořád bolí. Jenže problémy se táhly už déle, a tak, když se objevila v prosinci loňského roku ve společnosti, bylo hodně znát, že si nese nějaké trable… Hodně totiž zhubla, podle informací eXtra.cz dokonce něco kolem 25 kilogramů.

Teď se jí problémy a bolest vepisují do tváře a pokud není namalovaná, její dříve hezká tvář je samá vráska. Není se čemu divit. Snad čas odnese bolest a Laďka najde znovu mnoho důvodů, proč se těšit ze života. Tedy ne jen kvůli dětem.

Laďka Něrgešová a Jaroslav Plesl se vzali v roce 2007. Mají dvě děti, syna Adama (9) a dceru Medu, rozvedli se letos v dubnu.

Související články

Další články