Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zesnulý Štefan (†9): Vynikal v matematice a pomáhal nám, tvrdí zdrcení rodiče

smrt dítěte
Na první den prázdnin do smrti nezapomenou rodiče synka Štefana (†9), kterého srazilo při nešťastné náhodě auto. Smutný případ, který otřásl celým Slovenskem i Českem, se stal ve slovenském městě Snina. Zesnulý Števko byl podle rodičů navíc velmi šikovný a nadaný.

„Byl velmi hodný, poslouchal nás na slovo. Dokonce nám s hodně věcmi ochotně pomáhal,“ začali vzpomínat na milovaného synka zdrcení rodiče. „Vynikal v matematice, získal v ní i dvě ocenění,“ doplnili.

Števko, který se nemohl dočkat prázdnin, si užil pouhý jeden den. „Mluvil jenom o tom, nechtěli jsme ho zklamat, tak jsme hned první prázdninový den zamířili do rekreační oblasti. Celý den tam Števko řádil a po odchodu byl už velmi unavený, proto jsme si na cestu domů zavolali taxík,“ svěřili se zdrcení rodiče.

Chlapec ale nestihl otevřít dveře a srazilo ho auto. „Hodinu ho oživovali, měl zakrvácenou celou hlavu. Když umíral, díval se mi do očí a já jsem mu nedokázal pomoci,“ líčil strašlivý zážitek se slzami v očích otec Štefan (33).

„Je to hrozný pocit. Už ho nikdy neuvidíme s pro něho typickým úsměvem na tváři,“ uzavřeli Štefkovi rodiče.

Mohlo by vás zajímat

Další články