Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zesnulý Lubomír Kostelka: Flámy s Vladimírem Menšíkem byly na denním pořádku

Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
nezlomné přátelství
Je známo, že zesnulý herec Lubomír Kostelka, byl velmi dobrým přítelem Vladimíra Menšíka. Sám Kostelka velmi rád vzpomínal na doby, kdy s Menšíkem trávil spoustu času nejen na natáčení, ale i po hospodách.

To, že Lubomír Kostelka a Vladimír Menšík byli nerozluční přátelé dokazuje i to, že se spolu velmi často objevovali před kamerou. I mimo natáčecí plac spolu trávili spoustu času a v jistém období spolu chodili pravidelně flámovat.

Kostelka tvrdil, že Vladimír Menšík byl pěkné číslo. Prý dokázal během jediného dne překazit dvě svatby a mejdany, na které Lubomíra Kostelku bral, se častokrát zvrhly v obrovské flámy končící až druhého dne. Když herci dostali výplatu, zabezpečili rodinu a zbytek peněz proflámovali.

Kostelka a Menšík spolu žili bohémský život. Jejich čtyřicetileté přátelství a dlouholeté flámování mělo pro Lubomíra Kostelku za následek problémy se spaním. Prý i několik let poté trpěl přes noc nespavostí, zato přes den byl schopen spát několik hodin.

Nakonec to byl právě Vladimír Menšík, kdo Lubomíra Kostelku přesvědčil, aby se odstěhoval do Prahy a začal s ním hrát. I když už předtím Kostelka divadlo miloval, díky Menšíkovi se tato jeho vášeň ještě více prohloubila.

Lubomír Kostelka zemřel dnes, poté, co prodělal srdeční příhodu.

Související články

Další články