Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zesnulý Ladislav Štaidl: Milující manžel, ale i chronický nevěrník s řadou slavných milenek

Zesnulý Ladislav Štaidl: Milující manžel, ale i chronický nevěrník s řadou slavných milenek
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
V neděli 31. ledna 2020 zemřel Ladislav Štaidl. Úspěšný hudebník, skladatel a kapelník, který stojí za řadou hitů Karla Gotta i za kariérou Ivety Bartošové, měl velice pestrý milostný život. I přes to, že se v manželství blízce stýkal s jinými ženami, než se svojí manželkou, právničkou Aňou, snažil se si svoji rodinu udržet. Doma prý ale uměl vládnout také pevnou rukou.

Podle vyjádření exmanželky Ani, zveřejněném na webu televize Prima, byl Ladislav Štaidl (†75) doma zcela vzorný manžel. “Byl nesmírně pozorný, galantní, pravý gentleman,“ říká exmanželka, která zároveň prozrazuje, že k uzavření jejich manželství v roce 1974 dvojici přinutily okolnosti. Aňa totiž navzdory antikoncepci otěhotněla.

Štaidl s ní měl nakonec tři děti - Jiřího, Jana a Karolínu. Ačkoliv se doma prý choval vzorně a své děti miloval, mezitím se v jeho posteli střídala řada milenek. K těm nejznámějším patří Jitka Zelenková (70), Dara Rolins (48) a také Iveta Bartošová (†48). Ta zase ve své knize Neměla jsem se narodit popsala soužití Štaidla s Aňou mnohem temněji. "Láďova manželka Aňa byla totálně namol. Tam se děly strašné věci. On si tam normálně vodil jiné ženské… Musela strašně trpět. Láďa měl několik milenek současně,” vylíčila.

Složitý vztah s Bartošovou

Mladá zpěvačka zapůsobila na Štaidla natolik, že se raději rozhodl věnovat její kariéře, než svému dlouholetému spolupracovníku Karlu Gottovi. Štaidl s Bartošovou se do sebe zamilovali v roce 1986. Od té doby se musel skladatel vypořádávat s jejími výstřelky. K těm nejznámějším patří ten z roku 1994, kdy Štaidl odletěl do Las Vegas a Ivetu nechal samotnou v České republice. Tehdy se prý měla poprvé setkat s otcovrahem Romanem Třískou (51), který ji měl přesvědčit, aby s ním odešla pryč, jelikož ji chce Štaidl zabít, v bytě má štěnice a pronásledují ji mimozemšťané.

Když ale krize pominula, Štaidl to s Bartošovou táhl dál. V roce 1996 se jim narodil syn Artur (24), tři roky nato zpěvačka od skladatele odešla. Přes to všechno jeho manželství s Aňou stále trvalo a skončilo až v roce 2001. Žádost o rozvod prý podala ona. Skladatel se přes veškeré problémy a nevěry odloučit nechtěl a manželství se snažil udržet.

Michaela Novotná a sekta

Podařilo se mu ale získat do péče nemanželského syna Artura, s jehož výchovou mu pomohla jeho nová partnerka Michaela Novotná (45). Nenápadnou zdravotní sestřičku ovšem měla podle deníku Blesk radikálně ovlivnit jedna česká sekta, kvůli které Novotná opustila svůj tehdejší život a vrhnula se do neznáma. Web TV Prima ale uvádí i možnost, že Novotnou zkrátka přestalo bavit dělat Štaidlovi služku. Jejich soužití údajně popisovala tak, že hudebník vládl pevnou rukou a když projevila přání s ním mít dítě, odmítl to. Štaidl se ke konci jejich vztahu nikdy oficiálně nevyjádřil.

Milostný život Ladislava Štaidla je stále obestřen mnoha tajemstvími. Ačkoliv manželství s Aňou nebylo jednoduché, neztratili spolu kontakt, ani když byl hudebník v lednu převezen do nemocnice na ARO se zdravotními komplikacemi souvisejícími s koronavirem.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy