Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zesnulý Jean-Paul Belmondo měl čtyři děti: Nejmladší Stella má tvář anděla

Jean-Paul Belmondo měl čtyři děti: Stella má tvář anděla
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Ve věku osmaosmdesáti let zemřel legendární herec Jean-Paul Belmondo, který za sebou zanechal celkem čtyři potomky, tři dcery a jednoho syna. Nejmladší dceru Stellu Evu Angelinu (18) přivítal na svět až ve svých sedmdesáti letech a vyrostla z ní nádherná dívka s andělskou tváří. Jeho nejstarší dcera Patricia (†36) bohužel tragicky zesnula při požáru.

Do hereckého nebe odešel ikonický herec Jean-Paul Belmondo, který se narodil ve Francii. "Nějaký čas už byl hrozně unavený. Odešel poklidně," uvedl informaci o jeho úmrtí právník Michel Godest.

Nejmladší dceru přivítal až v sedmdesáti letech

Za svůj život se stal otcem čtyř dětí, a to tří dcer a jednoho syna. Při tragickém požáru o svou nejstarší dceru Patricii (†36) v roce 1994 bohužel přišel, další dvě dcery pojmenoval Florence a Stella, které od sebe dělí třiačtyřicetiletý věkový rozdíl. Z nejmladší Stelly Evy Angeliny vyrostla skutečně nádherná dívka, kterou se netajil. Avšak mnoho jeho fanoušků ani netušilo, že takhle mladou dceru vůbec má.

Mnoho lidí tak bylo překvapených, když se po jeho boku v roce 2019 ukázala a představila jako jeho dcera, někteří původně hádali, že je půvabná dívka zajisté vnučka. Krásnou Stellu přivítal na svět se svou tehdejší manželkou, tanečnicí Natty v roce 2003. Jejich manželství se ale po šesti letech v roce 2008 rozpadlo.

Jean-Paul Belmondo byl dvakrát ženatý

Jean-Paul Belmondo byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla v letech 1952 až 1968 Elodie Constantin. Měli spolu tři děti, dcery Florence s Patricií a syna Paula, ze kterého se stal automobilový závodník. Jeho druhou ženou byla v letech 2002 až 2008 tanečnice Natty Belmondo, se kterou se seznámil v roce 1989. V srpnu 2003 se jim narodila dcera Stella Eva Angelina.

V letech 1965 až 1972 byl ve vztahu se švýcarskou herečkou Ursulou Andress. Další jeho partnerkou byla v letech 1972 až 1980 často obsazovaná italská herečka Laura Antonelli. Po rozvodu s jeho druhou ženou byla v letech 2008 až 2012 jeho další osudovou ženou modelka Barbara Gandolfi.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy