Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Zesnulý Jan Kočka (†28) měl kolem sebe samé krásky: V jeho náruči byla v minulosti i Petra Palusková

Petra Palusková prožila s Janem románek.
+ Dalších 8 fotografií
Smutná zpráva o tragické smrti Jana (†28) z klanu Kočkových zasáhla nejednu známou osobnost. Jan navždy opustil svou přítelkyni, se kterou má teprve roční holčičku. V slzách je i bývalá přítelkyně Petra Palusková, se kterou prožil krátký románek plný vášně.

Strašlivá událost, která obletěla dnešní zprávy, zdrtila nejen celou rodinu Kočkovu, ale i mnoho slavných jmen. Jan Kočka dnes v ranních hodinách přišel o život při děsivé nehodě, která se stala na dálnici D11. Jeho život zhasl v plamenech luxusního mercedesu.

Jan se nikdy netajil tím, že miluje luxusní život, drahá auta a sexy kočičky – jen před 4 dny si koupil nové drahé auto. Jeden čas prožil vášnivý románek i s Robinsonkou Petrou Paluskovou. Jejich vztah byl hodně intenzivní, ale krátký. Jan byl známý tím, že uměl ocenit ženskou krásu. Kočička Palusková se dříve proslavila jako playmate a skončila v náruči mnoha mužů. Jejímu tělu podlehl i Jan z rodiny Kočkovy.

Jan po sobě zanechal přítelkyni Andreu a svou jedinou dceru, která nedávno oslavila teprve rok svého života. Jeho dvě lásky tak navždy přišly o milovaného otce a partnera.

Mohlo by vás zajímat

Další články