Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zesnulý herec Robert Hlavatý (†50): Víme, co ho spojovalo s Lucií Vondráčkovou!

Zesnulý herec Robert Hlavatý (†50): Víme, co ho spojovalo s Lucií Vondráčkovou!
Zdroj: Instagram, archiv
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
Velká ztráta
Kolegy z řad herců i zpěváků v úterý zasáhla tragická zpráva o smrti Roberta Hlavatého (†50). Hvězda slavných muzikálů i nekonečného seriálu Ulice po dlouhém boji podlehla rakovině. Jeho cesta filmovým světem se před lety propletla i s Lucií Vondráčkovou (39)!

Robert Hlavatý (†50) do poslední chvíle věřil, že nad rakovinou po letech statečného boje zvítězí. Ještě před dvěma týdny se nemohl dočkat dalších společných okamžiků s milovanou přítelkyní Iluš. Nelítostný osud však naneštěstí rozhodl jinak.

Herec a zpěvák naposledy vydechl v úterý, smutnou zprávu potvrdil jeho kamarád Bořek Slezáček (51). „Ve Tvém zájmu doufam, Robe, že tam nahoře mají dobré kafe, bo jinak nevím. V pátek na akci jsem slyšel skvělé dva vtipy o baskytaristech a už jsem nestihl Ti je říct. Škoda, kámo. Zasmál by ses na cestu. Aspoň teď budeš mít dost času cvičit na basu. Nikdy Ti to moc nešlo,“ napsal na Facebooku.

Vedle herectví byla velkou vášní Hlavatého také dobrá káva. Ještě víc ale miloval zpěv, ne náhodou účinkoval v mnoha muzikálech. Kromě Dětí ráje nebo Jesus Christ Superstar si v roce 2007 zahrál i ve filmovém muzikálu Kvaska. Tam si zahrál po boku Lucie Vondráčkové (39).

Hlavatý se do povědomí diváků zapsal i rolí v nekonečném seriálu Ulice, hrál také v pražském divadle Kalich. „Šťastnou cestu, milý kolego, za tím největším tajemstvím,“ vzkázali mu do nebe kolegové z divadelních prken.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy