Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zesnulý herec Aleš Kubát (†30) před smrtí nahrál desku! Rodina ji nyní plánuje vydat

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
tragédie
Herec Aleš Kubát (†30), známý například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, zemřel 26. prosince poté, co mu v těle praskl nádor a nastala otrava organismu. Sestra Aleše, Kateřina Kubátová, nyní serveru tn.cz prozradila, že Aleš před svou smrtí dodělal písničky na svou druhou desku.

Zpráva o smrti herce Aleše Kubáta byla šokem. Jen málokdo by čekal, že takto mladý člověk zničehonic zemře. Ukázalo se, že Aleš nevěděl o velkém nádoru na ledvinách, který mu byl zjištěn, když přijel do nemocnice s bolestmi břicha. Aleš byl mladý a nadějný herec se spoustou naplánovaných projektů. Jedním z nich byla i druhá deska, na kterou těsně před svou smrtí dokončil písně.

Aleš Kubát kromě své desky plánoval i divadelní hry a připravoval i projekt pro děti z dětských domovů. Ačkoliv ostatní projekty Alešova rodina dokončit nemůže, rozhodla se, že na jeho památka vydá desku, kterou jen chvíli před smrtí dokončil.

Rodina se po smrti Aleše drží jen stěží. "My byli jen já a on, sourozenci, byli jsme pro sebe všechno. Držím se na antidepresivech. Každý den jsme si všichni volali a psali. Byli jsme strašně na sebe navázaní. Máma je na tom špatně, stejně jako táta, je to úplně zlomilo. Byl jejich nejlepší kamarád, jejich Alešek. Naši teď chtějí žít už jen kvůli mně," vypověděla před časem zdrcená sestra.

Související články

Další články