Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zesnulá modelka Karolína Emingrová žila pro syny: Byly ale dny, kdy jen plakala

+ Dalších 11 fotografií
smutný konec
Bývalá česká modelka Karolína Emingrová zemřela před pár dny ve věku 49 let. Poslední dva roky bojovala se zákeřnou rakovinou prsu, kterou nakonec nedokázala porazit. Kdysi půvabná modelka chtěla žít hlavně pro své dva syny. Jak sama ale před rokem přiznala, byly chvíle, kdy se chtěla jen schovat a plakat.

Maminka dvou krásných synů si před dvěma lety nahmatala bulku v prsu a doktoři jí bohužel sdělili, že má rakovinu. I přes zdrcující diagnózu se bývala modelka Karolína Emingrová rozhodla, že se nevzdá a bude bojovat hlavně kvůli svým synům, kteří ji drželi nad vodou i v těch nejhorších chvílích.

„Říkala jsem si: Nesmím, mám dva kluky, jsem máma, jsem žena a nesmí m zareagovat špatně a musím myslet pozitivně. Ale samozřejmě, že byly chvíle, kdy jsem si zalezla a brečela,” přiznala pro seznamzpravy.cz před rokem.

Poté, co si nahmatala bulku a věděla, že boj bude opravdu náročný, tak se rozhodla, že bude radit i ostatním ženám se stejným problémem. Samotná Karolína se vrhla na výrobu bižuterie a nutno podotknout, že velice úspěšně.

I přes všechnu sílu a motivaci svůj boj nakonec prohrála. Smutnou zprávu o jejím skonu zveřejnil její blízký přítel Kryštof Michal na sociální síti. „Karolína Emingrová, krásná žena, skvělý člověk, máma, kamarádka, bojovnice. Nezapomeneme! Odpočívej v pokoji, jednou se zase uvidíme,“ napsal na Facebook. Po bývalé modelce na tomto světě zůstali dva dospívající synové.

Mohlo by vás zajímat

Další články