Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zesnulá hvězda Černých baronů Milan Šimáček (†56): Co tajil o kruté nemoci

Kvůli rakovině zhubl 25 kilogramů!
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Milana Šimáčka (†56) si diváci pamatují jako otylého vojína Vatu z Černých baronů a nebo také z kultovního filmu Tankový prapor, tam hrál rotmistra Soudka. Za poslední dobu však herec dramaticky zhubl 25 kilogramů a až do posledního dechu nepřiznal, že trpí zákeřnou rakovinou. Herec trpěl hroznými bolestmi a krvavými šrámy!

Herec Milan Šimáček ve věku 56 let podlehl kruté rakovině jater, se kterou roky bojoval. Vojín Vata již nyní na nás kouká z hereckého nebe. Milan Šimáček však do poslední chvíle popíral, že by trpěl nějakou nemocí.

Naposledy se herec objevil ve společnosti na křtu knihy, kde všechny přítomné šokoval svým vzhledem. Bylo vidět, že s ním něco není v pořádku. Jeho váha za poslední měsíce klesla o hrůzných 25 kilogramů. Šimáček však tvrdil, že jeho nepříznivá finanční situace může za jeho pokles váhy. Dluhy, které nakonec dosáhly 60 tisíc korun, ho pronásledovaly až do smrti.

Dokonce tvrdil, že vloni v létě nasadil přísnou dietu, která mu pomohla zhubnout neskutečný čtvrt metráku váhy. Dieta také zakazovala alkohol, takže si Šimáček odepíral i to!

I přesto, že však bylo zřejmé, že s ním něco není v pořádku a jeho zdravotní stav neodpovídá tomu, co říkal, nikdy nepřiznal závažnou nemoc. Muselo to být pro něj velmi těžké být na takovou krutou nemoc sám.

Šimáček trpěl i krvavými šrámy po rukách, kterých si nešlo nevšimnout. O těch novinářům tvrdil, že si je způsobil při zkoušení nové hry v divadle. Bylo vidět, že krutá rakovina si s ním jen tak nezahrává a doslova mu sžírala tělo. Byl to velmi žalostný pohled. Nakonec oblíbenému vojínu Vatovi vzala nemoc to nejcennější, život.

Související články

Další články