Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zesměšnila Tomášovy postelové schopnosti: Trubku prý z Knechtové ze SuperStar udělala televize!

Matěj Ruppert nevěřícně zírá na Katarínino hodnocení Tomáše.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Kritika se na ni valí ze všech stran a může jí to ohrozit i kariéru, takže není divu, že porotkyně SuperStar Katarína Knechtová přišla s prosíkem o odpuštění za to, jak ponížila ve vysílání jednoho z mladých soutěžících.

Katarína neměla Tomáše Křížku ráda už při castingu. A když se vyřazovala polovina ze sto dvacítky, rozhodla se zaperlit a ponížit ho, jen co to půjde. Jenže to přehnala a diváci ji houfně odsuzují.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ prohlásila za nevěřícného úžasu Matěje Rupperta. Později ale patrně usoudila, že jí to může hodně uškodit u fandů, proto nyní žádá o odpuštění.

„Vyjádření pro všechny, kteří sledovali SuperStar: Chlapcovi (Tomáš Křížka) jsem se osobně před kamerami omluvila. Jsou slova, která už člověk nedokáže vrátit zpět, což byl i můj případ,“ nastartovala omluvu. Pak už se kriticky pustila do svých chlebodárců.

„Bohužel, televize neodvysílala už tuto část s vysvětlením a omluvou z mé strany. Takže chápu, jestli to vnímáte negativně, ani já nejsem šťastná z toho, jak to celé vypadalo. Mrzí mě to. Děkuju za pochopení. K.,“ dodala zpěvačka.

Podle našich informací ale všechno mělo být ještě trochu jinak a brzy vám přineseme vyjádření poškozeného mládence, který se v soutěži rozhodl okamžitě skončit bez ohledu na finální názor poroty!

Související články

Další články