Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zešílel Macura? Ochránce Bartošové tvrdí, že svatba s Rychtářem byla jen zástěrka pro vraždu. Řekl ještě víc!

Zdeňku Macurovi už se ze všeho kolem Ivety zamotala hlava a teď trousí
takováto moudra.
Zdroj: herminapress.cz

Když už jsme si mysleli, že se Zdeněk Macura (38) opravdu snaží bojovat proti násilí na ženách a spojení s Ivetou Bartošovou (47) už se chce vyhýbat, dostali jsme do redakční pošty e-mail, ze kterého celé redakci eXtra.cz málem vypadly oči z důlků.

Svatba IvetyJosefem Rychtářem (55) zřejmě v Macurovi vyvolala podivné hormonální změny, které zapříčinily, že se mu v hlavě vyrojilo opět několik podivuhodných teorií, které by mohly být směle uplatněny v nějakém sci-fi románu.

Přinášíme vám Macurův e-mail v lehce upraveném znění a vy si sami udělejte obrázek o jeho pisateli.

Vážená redakce Extra.cz,

vyhlašuji zákaz přibližovat se k Ivetě na vzdálenost jeden kilometr a také zákaz ji jakýmkoliv způsobem kontaktovat. Tento zákaz platí do odvolání. Pokud by se někdo chtěl k ní přiblížit nebo ji kontaktovat, musí mít ode mě souhlas. Bez souhlasu to je zakázané. Jste povinni mě poslechnout.

Odůvodnění: S ohledem na to, že jsem se dozvěděl určité detaily ohledně tzv. svatby, že již vlastně byla chystaná dva týdny dopředu bulvárem s příslušnými smlouvami, honorářem, scénářem atd., považuji celou tuto akci za hrubou agresi vůči Ivetě Bartošové, za jistý druh znásilnění její osoby jako ženy.

Jistá osoba mě před asi dvěma týdny informovala, že se chystá scénář a smlouvy na tzv. svatbu, ale že by údajně mělo jít jen o šaškárnu a že reálně by Iveta neměla být nakonec vdaná. V den svatby mi však tato osoba volala asi třikrát, pak jsem s ní mluvil a ona mi omluvným tónem vysvětlovala, že bohužel k svatbě fakt došlo, že ji asi ten agresor musel přinutit, ale že to tak původně nebylo v plánu, že to měla být jen šaškárna. Jestliže takto mi tato osoba volala, znamená to, že si chtěla ulehčit ze špatného svědomí, to znamená, že dobře věděla, že bulvár – agresor č. 2, udělal něco zlého, ale chtěla to hodit na agresora č. 1.

Tato dvě svědectví dokazují, že nezbývá než zaujmout postoj, že Iveta byla k tomu psychologicky znásilněna. Dva svědci stačí a vzhledem k tomu, že během cesty v Itálii si mi Iveta osobně a soukromě stěžovala, že ji ničí Rychtář a také bulvár, to znamená agresor č. 1 a agresor č. 2. Je tedy mou morální povinností zaujmout pozici ochránce Ivety Bartošové a dělat kroky k její záchraně. Nejsem tedy samozvaný ochránce, ale naopak pozvaný. Kdo by mě označoval jako samozvaného ochránce, dopouštěl by se nepatřičnosti a nešlechetnosti.

A já jakožto ochránce Ivety vyhlašuji výše uvedený zákaz. Proti násilí na ženách a proti agresorům je potřeba neúprosně a neustále bojovat, dokud je to jen možné. Iveta je schopná se vzepřít agresorovi č. 1 (pokud je sám), jak ukázala jednak útěkem do Itálie, jednak odložením svatby na neurčito, ale pokud agresor č. 1 se spojí s agresorem č. 2 (bulvárem), pak už je Iveta slabá a nedokáže se vzepřít. Když třeba agresor č. 1 byl v Itálii za pomoci agresora č. 2 (normálně sám by tam nebyl schopen jet) nebo když svatba se organizuje pomocí agresora č. 2 (bulváru), pak už Iveta není schopná se vzepřít a je slabá. Iveta to tak má mnohem těžší než jiné oběti domácího násilí, kde nehraje roli bulvár. A proto v jejím případě je potřeba bojovat proti oběma agresorům. Je tu také varianta, se kterou se musí počítat, že celá svatba je jen zástěrka pro přípravu vraždy Ivety dotyčnými agresory – psychopaty (Rychtář a bulvár), ale o tom bych se rozepsal podrobněji později.

Související články

Další články