Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ženy, zbystřete! Máte slabost pro starší muže? Tohle jsou ty největší výhody, proč do toho jít!

Čím je muž starší, tím více zajímavých a moudrých věcí se od něj
prý dozvíte.
Zdroj: profimedia.cz

Napadla vás někdy otázka, proč řada žen vyhledává vztahy s muži, kterým je o dvacet, třicet… let víc? Jsou to všechno snad „zlatokopky“, nebo jen v dětství měly nedostatek otcovské lásky? Co vlastně zástupkyně něžného pohlaví na podstatně starších partnerech přitahuje? Několika žen, které v přesně takovém vztahu žijí, jsme se na to zeptali… a jejich odpovědi vás nejspíš hodně překvapí!

„Mám teď svého osobního vypravěče“ – čím je muž starší, tím více zajímavých a moudrých věcí se od něj prý dozvíte. A také si ochotněji vyslechne, co má jeho drahá polovička na srdci.

„Je mnohem pozornější i šikovnější“ – pokud žena touží po partnerovi, který jí dokáže uvařit i něco víc než jen vodu na zalití čaje, bude ji pravidelně brát na romantické večeře, nosit květiny… zkrátka a dobře, chovat se k ní, jako by byla královnou celého světa… je pro ni gentleman ze staré školy jasná volba.

„Vzal si ponaučení ze svých předchozích vztahů“ – ano, každý člověk občas dělá chyby. A pokud kvůli nim dostanete kopačky od své první (případně i druhé) životní lásky, pravděpodobně si budete dávat hodně dobrý pozor na to, abyste je už neopakovali.

„Líp se mi s ním diskutuje o rodinných financích“ – co se peněz týče, mladíci zkrátka mají mnohem větší tendence chovat se nezodpovědně. Pochopitelně se najdou výjimky potvrzující pravidlo, ale…

„Je mi velkou oporou“ – od mužů se obvykle neočekává, že budou celý den skákat kolem dětí. To ale ještě neznamená, že nemohou třeba udělat oběd nebo umýt nádobí atd.

Související články

Další články