Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Ženy ve znamení Štíra, zbystřete: Tohle je váš partnerský a erotický horoskop! S kým to zajiskří a koho radši nebrat?

Ženy ve znamení Štíra, zbystřete: Tohle je váš partnerský a erotický horoskop! S kým to zajiskří a koho radši nebrat?
Zdroj: Profimedia.cz

Partnerské a erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy a Štíra již znáte. Dnes se podíváme na to, jak je na tom s láskou žena narozená ve znamení Štíra.

Nejprve si řekněme, jaká Štírka je?

Žena ve Štíru působí žensky a jemně, je to však silná, sebevědomá osobnost. Umí být laskavá, ale i chladná. Ukrývá v sobě hluboké emoce. Své nitro nehodlá nikomu otevřít.

Je přátelská, ctižádostivá, hrdá a nezávislá. Má smysl pro spravedlnost. Váží si upřímných a čestných lidí. Neunikne jí žádné tajemství, mívá výjimečně vyvinutou intuici.

Žena ve znamení Štíra je smyslná a nebezpečně přitažlivá. Muže ráda provokuje. Ti nemají žádnou šanci odolat jejímu podmanivému pohledu.

Štírka dokáže vášnivě milovat i nenávidět. Ve vztahu je podezřívavá a žárlivá. Když je zamilovaná, bude věrná. Pokud ji podvedete, nikdy na to nezapomene.

Miluje živočišný sex. Požitkářka bez zábran. Je schopna experimentovat s čímkoliv. Jako milenka je náročná, ráda bývá dominantní a od muže očekává sexuální výdrž.

Erotogenní zóna? Vagina.

Ona Štírka + on Beran

Vztah mezi ženou ve znamení Štíra a mužem v Beranu je založen na fyzické přitažlivosti, mentálně jsou dost odlišní. On je přímý, ona má ráda svá tajemství. Štírku rozčiluje jeho tvrdohlavost. Beran by ji neměl tolik omezovat. Jestli jí bude rozkazovat, dočká se leda tak pomsty. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Musí se naučit vzájemné toleranci. V sexu si rozumějí dokonale.

Ona Štírka + on Býk

Buď výhra, nebo katastrofa, záleží na konkrétním postavení planet. Žena ve Štíru Býka neuvěřitelně přitahuje. Ale jednoduché to s ní mít nebude. Oba neradi dělají kompromisy a nejsou zrovna taktní. Budou se muset hodně snažit. Jejich milování je zvláštně smyslné. Podstatné je pro ně i duševní splynutí. Když se muž narozený v Býku a Štírka do sebe zamilují, dají do svých citů úplně všechno.

Ona Štírka + on Blíženec

Muže ve znamení Blíženců a ženu ve Štíru fascinuje odlišnost toho druhého. On má dvě tváře a ona neví, která je ta pravá, ale věří, že na to jednou přijde. On se na rozdíl od ní nedokáže naplno odevzdat jedinému člověku na celý život. Blíženec se baví tím, jak na něj ona žárlí. Jejich sexuální přitažlivost je mimořádná. Muž v Blížencích v posteli rád experimentuje a Štírka mu vychází vstříc.

Ona Štírka + on Rak

Tahle dvojka se spolu nenudí. Žena narozená ve Štíru se snadno nadchne pro vše nové. Muži v Raku zase trvá, než se k něčemu rozhoupe. Se svými tajemstvími se neradi svěřují, zároveň je rozčiluje, když ten druhý něco tají. Štírka nesnáší, když si z ní Rak utahuje, to se mu klidně i pomstí. V intimní sféře nastává neskutečný soulad. Pokud se milují, citově i tělesně se odevzdají tomu druhému.

Ona Štírka + on Lev

Muž ve Lvu působí na Štírku jako magnet. Lev se utápí v jejím okouzlujícím pohledu. Přitahují se od první chvíle. Ona ho respektuje, on obdivuje její oddanost. Oba jsou ale tvrdohlaví. Ženu ve znamení Štíra rozčiluje jeho arogance a pýcha. Jemu vadí její občasná odměřenost. I v sexu je to jako na houpačce. Ona by se měla víc uvolnit a dát mu najevo své city. Lev by ji měl svádět rafinovaněji.

Ona Štírka + on Panna

Výborná kompatibilita. Muž narozený v Panně potřebuje trpělivou a oddanou partnerku. Ví, že žena ve Štíru je ta, která ho bude milovat, respektovat a ochraňovat. Ona si váží jeho inteligence a vzdělanosti. Irituje ji ale jeho absolutní logika. Oba spojuje upřímnost a touha po poznání. V sexuálním životě se nejprve potřebují sehrát. Štírka musí muži v Panně předvést vášeň a fantazii.

Ona Štírka + on Váha

Žena ve Štíru polapí muže ve znamení Vah snadno. On jí je přímo očarován, je nadšený z toho, co ona dělá, co říká, jak na něj hledí. Problémy přinášejí záhy její majetnické sklony a žárlivost. Štírka nesnese to jeho ustavičné flirtování. Když pak přijdou do vztahu děti, konečně se oba zklidní. Sex muže Váhy a ženy ve Štíru je vášnivý a výjimečně kvalitní, pro oba je také velice důležitý.

Ona Štírka + on Štír

Muž a žena narození ve Štíru berou lásku vážně. Oba jsou vřelí a mají ochranářské sklony. Přitahují je záhadné věci. Jejich vztah nejvíc ohrožuje nevěra. Pokud je někdo zradí, nejenže mu neodpustí, ještě se mu musí pomstít. Intimní život je úžasný po stránce fyzické i duševní. Štíři o sexu i rádi mluví. Při milování se umí uvolnit a oddat jeden druhému. Aby soužití vydrželo, musí se naučit odpouštět.

Ona Štírka + on Střelec

Žena ve Štíru je pro muže ve znamení Střelce výzvou. On je optimistický a otevřený. Ona pesimistická a tajuplná. Ona je nedůvěřivá, Střelec přitom říká to, co si myslí. On miluje společnost, s čímž má žárlivá Štírka problém. I k sexu přistupují rozdílně. Ona milování bere vážně, pro něj je to zábava. Oba jsou vášniví a umí si sex vychutnat. Tento vztah vyžaduje hodně tolerance a trpělivosti.

Ona Štírka + on Kozoroh

Muže narozeného v Kozorohu přitahuje odměřenost a záhadnost ženy ve Štíru. Ona ho zhypnotizuje svým pohledem. Ji zaujme jeho klid a mlčenlivost. Zamilují se do sebe v podstatě po tichu a beze slov. Kozoroh by se měl vyvarovat svých majetnických tendencí a dopřát jí více volnosti. Štírka je zvyklá, že si dělá, co chce. V sexu se musí naučit důvěřovat si, potom si ho náležitě užijí.

Ona Štírka + on Vodnář

Žena ve znamení Štíra a muž ve Vodnáři potřebují dostatek svobody. Oba se chtějí realizovat. Ona je nepředvídatelná a on má nečekané situace rád. Ona by měla krotit svou podezřívavost a žárlivost. Když ji Vodnář zradí, ať se připraví na pomstu. Na sex se dívají jinak. On se jím především baví. Štírka milování vnímá jako něco smysluplného. Časem jejich emoce a vášeň narostou.

Ona Štírka + on Ryba

Výtečná kompatibilita. Vztah mezi mužem v Rybách a ženou narozenou ve Štíru se rozvíjí pomalu. Nemusí spěchat, neboť našli toho, koho hledali. On se topí v jejím magickém pohledu. Štírka ví, co v životě chce a umí toho i dosáhnout. Muže Rybu dokáže motivovat a postrčit ho kupředu, což on také potřebuje. On je velice trpělivý. Sex je neuvěřitelný. Při milování se domluví i beze slov.

Chcete si přečíst svůj denní a erotický horoskop? Najdete ho zde

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy