Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Ženy v běhu trhají rekordy: Plánuje se už druhý díl?

+ Dalších 6 fotografií
Rekordní film
Komedii Ženy v běhu od režiséra Martina Horského (41) stihlo v kinech zhlédnout již přes milion diváků. Výpočty sledujících filmu o rodinném maratonu podle společnosti Cinemart nyní činí 1 015 820.

Snímek Ženy v běhu se staly v takto krátkém čase nejsledovanějším kouskem v historii českých filmů. Komedie tak překonala Účastníky zájezdu od režiséra Jiřího Vejvody (67).

Fanoušky, kteří očekávají a doufají v další díl, režisér Martin Horský nejspíše zklame. I přesto, že hit Ženy v běhu dosahuje tržeb 146 milionů Kč a stává se tak nejvýnosnějším filmem domácí scény hned po snímku Anděl Páně 2, autor diváky zarmoutí.

Nicméně Horský plánuje nadále diváky těšit komediemi a vytvářet tak lidem úsměv na tváři svými zábavnými snímky. Ovšem Ženy v běhu 2 to nebudou. O takovém nápadu zatím nepřemýšlel. No kdo ví, třeba názor ještě změní a učiní šťastnými jak spousty českých žen, tak i mužů. Nechme se překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články