Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ženy, pozor! Víme, která povolání připadají mužům sexy!

Na policajtku si troufne jen chlap co má vážně koule.
Zdroj: profimedia.cz

Možná nejste úplně pyšná na svoji kariérní situaci. Možná se za svou práci dokonce stydíte a na rande před svým novým objevem mlžíte, co je tedy vlastně náplní vašich dní. Klídek. Čtěte, jaké chlapy svou prací okouzlíte.

Kategorie pečovatelka

Kuchařka, zdravotní sestra, učitelka, psycholožka, kosmetička

Půjdou po vás dětinské typy toužící po vaší náruči, romantické duše, ale i trosky lačnící po samaritánce. Buďte ostražitá a nenechávejte se využívat. Pokud tedy nejde o sex, tam se klidně můžete nechat..., ne? To vlastně taky ne.

Kategorie asistentka

Sekretářka, servírka, prodavačka, bankovní úřednice

Lákáte energické borečky, kteří jsou stejně společenští, jako jste vy. Lehce se necháte oslnit romantickými řečičkami a vaší doménou jsou krátkodobé románky.

Kategorie cestovatelka

Novinářka, fotografka, spisovatelka, letuška

Muži vás mají za nepříliš snadnou kořist, vzhledem k vaší rozhodnosti, neústupnosti a samostatnosti. K vašemu tělu se dostanou jen opravdu sebevědomí hřebečci. Pozor na muže, co si na vás budou chtít honit svoje ego.

Kategorie parťačka

Policistka, řidička, právnička

Chlapi vás vnímají jako drsňačku, která překvapivě dokáže obstát v mužské konkurenci. Citlivé duše děsíte. Touží po vás opravdoví muži, kteří potřebují holku do nepohody. Chytnou vás a nepustí. Vědí, že takových žen po světě moc neběhá.

Související články

Další články