Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ženy podle znamení: Jejich horoskop vás dovede možná až k rozvodu!

Zdroj: archiv
Ještěže máme ty hvězdy, které nám prozradí i to, co se normální smrtelník dozví až po několika měsících, někdy i letech života. Dnes se zaměříme na ženskou duši a možná si pánové po přečtení horoskopu vážné vztahy ještě o trochu víc rozmyslí.

V dnešním horoskopu se zaměříme na všechny ženy. To, v jakém měsíci jsme se narodili, přímo ovlivňuje i to, jak se cítíme a chováme. Pokud vás tedy chce někdo poznat, už nepotřebuje dlouhé týdny, vystačí si s přečtením tohoto horoskopu.

Beran

Beranky jsou nesympatické bytosti, které s ostatními jen obtížně vycházejí. Rády ovládají ostatní a jakmile není po jejich, je problém na světě. Od nich radši ruce pryč.

Býk

Žena narozená ve znamení Býka bývá tahounem společnosti a všichni k ní vzhlížejí. Nejde ovšem zrovna o přizpůsobivou bytost, a tak pokud budete skákat, jak ona píská, budete v sedmém nebi, v opačném případě zažijete peklo.

Blíženci

Právě toto znamení jsou skutečně silné ženy, které jen tak něco neporazí. Nabírají toho na sebe ovšem víc, než normální člověk dokáže unést, a tak působí občas dost vystresovaným a neuvolněným dojmem.

Rak

Račice jsou skutečné matky, které mají rády svá kuřátka schovaná hezky pod křídly. Je pro ně velmi těžké vypustit je z hnízda a nechat je žít vlastní život. Péče o ostatní je prostě naplňuje, což ovšem může být někdy spíš přítěží.

Lev

Já, já, já, jenom já, asi tak se dá shrnout povaha Lvic. Především je pro ně důležité, jak se ony cítí, a pak teprve řeší pocity jiných. Zdají se tedy necitlivé a velmi arogantní. Negativní působení dokreslují ještě tím, že nemají problém vypustit z pusy, cokoli jim přijde na mysl.

Panna

Pořádkumilovné Panny mají rády uklizeno, a to jak doma, tak i ve svém životě. Když na ně přijde potřeba uklízet, nezastavíte je a dost možná právě vás vyhodí do koše, protože vás už nepotřebují.

Váhy

Váhy jsou prostě nudné bytosti, se kterými se nikdo nebaví. Na okolí působí až podivínským dojmem, což ostatní odrazuje ještě víc. Nejde ovšem o zlé bytosti, a tak byste jim měli dát šanci.

Štír

Štírky se zaměřují především na povrchní a materiální stránku života, což může někoho doslova odrazovat. Jsou to ale ženy, které stojí pevně nohama na zemi a které vědí, co od života chtít.

Střelec

Splašené bláznivky, které se neumí zastavit. Jejich den by měl mít minimálně 60 h, aby stihly vše, co by si představovaly. Je až neuvěřitelné, kde tyto ženy berou energii, není možné je vidět unavené a vyčerpané.

Kozoroh

Kozorožky jsou rozené sexuální mašiny a ženy milující flirt, který je pro ně stejně důležitý jako pro nás pitná voda. Nejde tedy zrovna o věrné slečny. Muže ovšem toto znamení přitahuje jako magnet.

Vodnář

Vodnářky jsou takové mužatky. Jde o ženy praktické a realistické. Jen tak něco je nedonutí snít a ani jejich zjev není ženský. Někteří muži mají ovšem takové typy žen rádi, a tak i ony najdou partnery.

Ryby

Fňukny bez smyslu pro humor. Přestože jde o empatické ženy, které rády pomáhají svému okolí, po chvíli začnou svou depresivní povahou každého rozčilovat. Pláč je pro ně na denním pořádku, což málokterý muž zvládne.

Související články

Další články