Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ženy po 50 jsou staré na lásku!? Spisovatel rozlítil lid, tyhle krásky mu nejsou dost dobré!

Ženy po 50 jsou staré na lásku!? Spisovatel rozlítil lid, tyhle krásky mu nejsou dost dobré!
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Francouzský spisovatel Yann Moix je momentálně jednou z nejnenáviděnějších osobností Francie. V lednovém rozhovoru pro časopis Marie Claire prohlásil, že ženy po padesátce nelze milovat. Prý jsou na lásku příliš staré a jejich tělo dle jeho slov není nijak mimořádné. Za tento výrok je nyní pod palbou kritiky, a to především od žen všeho věku.

Ačkoliv Moixovi bude v březnu 51, ženy jeho věku pro něj nejsou přitažlivé. Na lásku jsou prý příliš staré a jejich těla ho nepřitahují, protože nevypadají dostatečně mladě. Tímto výrokem proti sobě poštval nespočet lidí a ženy všeho věku se do něj pouští hlava nehlava.

Svůj názor na ženy po padesátce vyjádřil v rozhovoru jasně. "Řeknu vám to upřímně. Je mi 50 a nejsem schopný milovat padesátiletou ženu. Podle mě je moc stará, preferuji mladší těla, to je celé. Tělo pětadvacetileté ženy je mimořádné, tělo padesátileté ženy už tak mimořádné není," sdělil.

Na Twitteru se strhla vlna kritiky. Ženy spisovatele považují za sexistu a upozorňují ho, že si plete lásku se sexem. Mezi ženami, které se do spisovatele pustily, byla i francouzská komička Marina Fois, která Moixovi vzkázala, že má ještě rok a dva týdny na to, aby se s ním mohla vyspat. Další ženy pak politovaly dobře vypadající slavné padesátnice, že bohužel nemají u spisovatele šanci.

Yann Moix později v rozhovoru pro RTL prohlásil, že se nemá za co stydět. Prý je to otázkou jeho vkusu a nikdo mu nemůže vyčítat, že mu padesátnice nepřipadají atraktivní. Tyto ženy o něj údajně také ani pohledem nezavadí a sám Moix tvrdí, že žít s ním není jednoduché. Posuďte sami, jestli ženy po padesátce v naší galerii opravdu nestojí za hřích...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy