Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ženy opravdu nezávidějí mužům penis. Závidí jim ale tisíc jiných věcí a tohle je 10 z nich!

Závidíme vám skoro všechno. Kromě jediné věci!
Zdroj: archiv

Nemáme teď zrovna na mysli případy, kdy se žena narodí ve špatném těle a cítí se být spíš mužem. To už je otázka pro erudované psychology a sexuology… Tohle je zkrátka 10 věcí, které dennodenně závidějí obyčejné ženy všem mužům světa a klidně to přiznají nahlas!

1) Vstanou, opláchnou si obličej, vyčistí si zuby, obléknou se a jdou… Nemusejí se každé ráno potýkat s řasenkou, pudrem, make-upem a tvářenkou jen proto, aby si je v práci nespletli s uklízečkou po noční šichtě!

2) Když se chlubí počtem svých bývalých partnerů, jsou za borce, ne za děvky.

3) Když při sportu propotí triko, je to sexy a trochu nechutné, ne jen nechutné.

4) Nemají celulitidu. Ta je totiž pěkně hnusná.

5) I když vypijí 5 piv za sebou, nemusejí pořád chodit na záchod jako koroptve! Na té jejich delší močové trubici evidentně něco bude.

6) Mohou klidně sedět na mezi a neriskují přitom zánět močáku a vaječníků. Obvykle mají ale panickou hrůzu z romantických míst a z klíšťat, a tak si na tu mez stejně nikdy nesednou.

7) O tom, že je každý měsíc nepřepadá rudá garda, nemluvě… U reklamy na vložky a tampony si tudíž nemusejí připadat trapně.

8) Čím jsou starší, tím jsou charismatičtější, taky nemusejí pozorovat, jestli jim po čtyřicítce náhodou neklesají prsa k pupíku…

9) Rozvedený muž má výrazně lepší společenský status než rozvedená žena. Zatímco rozvedená žena je opuštěný chudák, rozvedený muž je světák.

10) Když jejich milenka vypadá jako jejich dcera, sklidí obdivné pohledy. Když náš milenec vypadá jako náš děda, sklidíme leda přezdívku zlatokopky.

Související články

Další články