Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ženy Ondřeje Brzobohatého: Velká láska Indráková, zhrzená Kuchařová a osudová Písařovicová

Osudové ženy Ondřeje Brzobohatého.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/Herminapress/Profimedia/koláž
+ Dalších 6 fotografií
Osudové ženy

Nedávno se redakci eXtra.cz potvrdila zpráva, že hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (40) požádal o ruku svou současnou partnerku Danielu Písařovicovou (44). Moderátorka se tak stane jeho už třetí manželkou. První svazek s produkční TV Nova Johanou Indrákovou (43) mu bohužel nevyšel, stejně tak druhý s nejkrásnější Češkou 2006 a Miss World Taťánou Kuchařovou (35). Do třetice všeho dobrého, že?

Ondřej Gregor Brzobohatý se v lásce už dvakrát spálil. Poprvé si vzal za manželku produkční a koordinátorku TV Nova, Johanu Indrákovou. Brali se v roce 2008 a tehdy to vypadalo, že slavný hudebník našel osudovou ženu svého života. Problém však nastal s jeho rodinou, která Johanu nemohla vystát.

Mohla za to Johanina minulost, kdy měla mít intimní vztahy se ženami. Potvrdil to její nevlastní otec. „Na tom, že Johanka měla nějaký lesbický vztah, něco je. Byli jsme spolu kvůli tomu dokonce u psychologa a později jsme to probírali i s Ondrou,“ řekl tenkrát Indrák pro deník Blesk. Rodiče Ondřeje jeho partnerku nemohli skousnout, dokonce ani nedorazili na jejich svatbu. Manželství vydrželo pouhé čtyři roky. Pár se marně pokoušel o miminko. A když se nedařilo, začaly se objevovat větší a větší trhliny. Johana se poté stáhla z veřejného života.

Druhý omyl Brzobohatého

Poté se známý hudební skladatel zamiloval do ženy, která jako jediná Češka nese titul Miss World. Řeč je o krásce Taťáně Kuchařové. Tam se zdálo, že Ondřej konečně našel svou pravou a osudovou lásku. A i když spolu dvojice zažila plno krásných chvilek, tak přesto jejich vztah skončil rozvodem. Manželi byli v letech 2016 až 2022.

A zatímco s první ženou Johanou je Ondřej zadobře, v případě Taťány se nic podobného říct nedá. Jejich drsný rozchod řešilo celé Česko. Dodnes pár na sebe vytahuje kostlivce ze skříně, jako tomu bylo nedávno s kauzou ohledně žádosti o církevní rozvod. Velká romance se tak rozbila na tisíc kousků a zdá se, že bývalí partneři k sobě nenajdou už ani přátelskou cestu.

Do třetice všeho dobrého - Ondřej Brzobohatý nyní žije s moderátorkou Danielou Písařovicovou, která se brzy stane jeho třetí manželkou. Zpěvák ji totiž požádal o ruku na dovolené na Maledivách, kterou si dvojice užívala v květnu tohoto roku. Informaci potvrdil sám hudebník redakci eXtra.cz. „Ano, jsme od prvního května zasnoubeni. Mějte se. Ondřej,“ přiznal.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy