Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ženy, nevzdávejte to s malými muži: Zde je 12 nejvíc sexy mrňousů na světě!

Tom Cruise, Richard Hammond nebo Daniel Radcliffe. Tři živoucí důkazy, že
i když měříte do 170 cm, můžete se stát sexsymbolem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií

Tak jako u slavných žen platí, že čím hubenější, tím krásnější, u mužů je zase hlavním měřítkem výška. Na velikosti vždy záleželo, ale nejen TAM. Vysoký muž vám dává pocit ochrany a vzhlížíte k němu, doslova, jako k polobohovi. Jenže co když vám pánbůh nenadělil a vy jste se zarazili výškově někde mezi pampeliškou a klikou od dveří?

Ve světě filmu, televize a sportu existuje spousta slavných mužů, kteří by si na červené koberce měli brát podpatky, protože nad klasických 176 centimetrů, které se považují tak nějak za minimum pro slovo „vysoký“, je nevytáhne žádná síla světa.

Samozřejmě všichni víme, že obvykle se nejvíce sexy prťousem stává Tom Cruise (51), protože ten chlap má prostě něco do sebe i přesto, že si na něj můžete odložit kabelku. Ale není jediný. Velké Británii vládne hned několik mužských drobků. A začneme třeba u sportu. Pilot formule Lewis Hamilton (28) dostal navíc jako bonus báječný úsměv a čokoládovou pleť. To Harry Potter alias Daniel Radcliffe (24) přestal už být konečně Harry a dokázal, že utáhne sám i velké filmy, naposledy sklidil obrovský úspěch s hororem Žena v černém.

Když se jednalo o nové bondovce, britské klasice, fanoušci se málem rituálně vraždili na Aston Martinovi, protože roli dostal ten nejnemožnější člověk. Daniel Craig (45) je blond a navíc malý. Teď je z něj nejlepší Bond. A stočíme-li oči na televizi, vládne jí jedna z nejvíce sexy ikon Británie, moderátor Richard Hammond (43), který (nejen) spoluuvádí veleslavný motoristický pořad Top Gear. Přestože je vysoký asi jako krabička lentilek, padají mu k nohám všechny ženy světa.

Ani James Blunt (39) není pozadu. Sbalil třeba naši Petru Němcovou a ženy obluzuje hned dvěma věcmi. Tak za prvé jedinečně zpívá, jeho vysoký hlas poznáte okamžitě. A za druhé je to válečný veterán z Kosova a jako voják se účastnil i mise Lékařů bez hranic. To je přímo orgasmické spojení.

Související články

Další články