Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ženy Miroslava Středy: Hanu si vzal kolega Maryška, s Jarkou měli svatbu na podzim života

Miroslav Středa: Osudové ženy zesnulého herce, Hanu si vzal kolega Maryška
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 8 fotografií
život herce

Zesnulý divadelní a filmový herec Miroslav Středa (†76) měl zajímavý milostný život. S první ženou Hanou (68) se už před mnoha lety odloučili a ona našla spřízněnou duši v hereckém kolegovi Zdeňku Maryškovi (74). Středa však také nezahálel a na stará kolena si po dlouholeté známosti vzal přítelkyni Jarku.

Nejen divadelní a filmová prkna byla domovem zesnulého herce Miroslava Středy, známého ze seriálů Zdivočelá země, Četnické humoresky, O zvířatech a lidech nebo Sanitka. Pestrý byl i jeho milostný život, který prošel různými křižovatkami.

První Středovou ženou byla herečka Hana Šedivá, která se objevila například ve filmu Fany, televizním snímku Za zdí nebo seriálech Vyprávěj či Vraždy v kruhu. Jejich manželství však po letech skončilo a Hana našla svou novou lásku v herci a rodinném příteli Zdeňku Maryškovi. Toho si následně po dvaceti letech vzala. Stalo se tak v roce 2015 v Chorvatsku.

„Hodně jsme spolu hráli. Měl jsem ho rád, znali jsme se snad celý život, byl to fajn kluk,“ uvedl nyní ke skonu Středy Zdeněk Maryška pro deník Blesk. Sám Miroslav Středa se dal následně dohromady s novou ženou Jaroslavou. Také on žil s s partnerkou dlouhou dobu na hromádce, než se rozhodl ji v pozdějším věku požádat o ruku. Měl tak i na sklonku života o koho se opřít. Jaroslava se rovněž angažuje v dramatickém umění - působí ve vedení mosteckého divadla, kde herec také dříve pracoval.

Související články

Další články