Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Ženy mají těhotenství jako výmluvu, protože jsou líné,“ říká Američanka, která téměř rodila a vzpírala činky

Meghan z Arizony nepřestala se cvičením ani během těhotenství.
Zdroj: Profimedia.cz

Další ženou, pro niž je cvičení denním chlebem a kterou nezastaví ani vysoký stupeň těhotenství, je Američanka Meghan Umphres Leatherman (33) z Arizony. Dokonce tři dny před porodem zlomila rekord ve vzpírání.

„Cítila jsem se během těhotenství dobře, tak proč bych přestávala,“ uvedla žena, která zvedala těžké činky i dva dny před porodem, kdy už byla otevřená na jeden centimetr, a cvičila i kardio čtyřikrát týdně.

3. května se jí narodila dcera Florence Germaine a do tří týdnů Meghan chce být zpátky v posilovně a její ošetřující lékař nemá nic proti. Meghan začala zvedat činky před dvěma lety a okamžitě se na tom stala závislá. „Byla to pro mě výzva. Ráda zkouším nové věci. Vzpírání se mi natolik zalíbilo, že jsem se na něm okamžitě stala závislá,“ míní žena, která prý od doby, co cvičí, vůbec nebyla nemocná.

Jakmile se na internetu objevily fotografie, kde v osmém měsíci vzpírala, snesla se na ni vlna kritiky. „Kdybych měla problémy se srdcem, krevním tlakem nebo by se vyskytlo cokoliv jiného, tak bych samozřejmě se cvičením okamžitě přestala,“ uvedla pro Daily Mail Umphres Leatherman, která si některé budoucí matky znepřátelila tvrzením, že většina z nich bere těhotenství jen jako výmluvu, aby se nemusely hýbat.

Související články

Další články