Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ženy Kincla a Vémoly: Lelu zná celé Česko, Pavla je paní Columbová, která hraje volejbal

+ Dalších 10 fotografií

Být drahou polovičkou zápasníka, kterého před klíčovým duelem sleduje celý národ, není nic jednoduchého. Své o tom ví modelka Lela Ceterová a volejbalistka Pavla Kinclová. Manželky bojovníků Karlose Vémoly a Patrika Kincla mají se svými drahými muži i potomky. Redakce eXtra.cz obě dámy srovnala.

Zatímco Lela Ceterová je v českém showbyznysu známou osobností, Pavla Kinclová, žena Patrika Kincla, působí dojmem, že se médií spíše straní.

Lelu zná celá republika

Třiatřicetiletá modelka a influencerka má na Instagramu 358 tisíc sledujících a radí zde, jak být krásnější nebo jaké používat kosmetické produkty, píše iDnes.cz.

Známá je také pro svůj extravagantní vzhled – Lela se netají chirurgickými úpravami a na svá umělá prsa je náležitě hrdá. Upravený má také nos, rty, zuby a oční víčka. Rovněž nosí umělé řasy. „Mám foxy eyes. I máma dvou dětí může být sexy,“ cituje Slovenku výše zmíněný web. Její muž Karlos Vémola zase nijak nezastírá, že drobné úpravy vzhledu jsou právě to, co se mu na manželce líbí.

Jako modelka Lela nafotila v roce 2013 snímky pro pánský časopis Playboy. Vztah s Karlosem vypadá sice navenek jako značně bouřlivý, známé jsou například kauzy kolem Vémolových údajných nevěr, jejich manželství ale zatím dál drží pohromadě. Spolu vychovávají ročního synka Rockyho a tříletou dcerku Lili. Další Vémolův syn Karel žije s maminkou v Londýně.

Svatbou století pak byl s mírnou nadsázkou nazýván obřad, během kterého vstoupila Lela a Karlos do manželství – stalo se tak v loňském červenci a nechyběla u toho ani „svatební opice“, kterou zápasník pořídil jako (falešný) dar své novomanželce. Dvojici oddával herec Jiří Krampol (84) - ovšem bez patřičného oprávnění - jak jsme psali.

Pavla Kinclová je nenápadná

Jóga, crossfit a především volejbal patří mezi koníčky Pavly Kinclové, která tak za svým mužem po stránce fyzické kondice rozhodně nezaostává. „Manžel mě vedl k tomu, že volejbal samotný nestačí. Tělo by se prý mělo rozvíjet i trošku jinak, tak jsem začala chodit do posilovny. Patrikův kondičák je trenér crossfitu, a tak jsem se vlastně díky Patrikovi dostala k tomuto sportu,“ uvedla půvabná Pavla pro isport.

Na palubovce působí v dresu Slavie Hradec Králové, týmu hrajícího druhou nejvyšší tuzemskou soutěž. Právě východočeskou metropoli pár považuje za svůj společný domov. Svatbu s Patrikem měli v roce 2018, o dva roky později přišla na svět dcera Anežka. Spolu je dvojice už více než deset let.

Je to skvělá ženská a mamina, takže je pro mě sakra důležitá. A jako všude jinde, každý den není jako z pohádky, ale umíme se s tím poprat. Teda hlavně ona. Závěr přípravy je doma dost o ní, a byť toho má kolikrát plné kecky, tak se také kousne. Já se to pak snažím vynahrazovat mimo přípravu a snažím se být ten, o koho se může opřít a na koho se může spolehnout,“ napsal o manželce před několika měsíci Kincl na svém Instagramu.

Očekávaný zápas nesmiřitelných rivalů Vémoly a Kincla se koná v sobotu večer v O2 areně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy