Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ženu uprostřed noci probudilo orální uspokojování: Pak zjistila, že její přítel spí vedle! Koho měla mezi nohama?!

Strašný zážitek!
Místo orgasmu infarkt. Tak málem dopadla žena z australského Sydney. V noci ji probudil příjemný pocit. Někdo ji totiž pod peřinou orálně uspokojoval. Žena si to 20 vteřin vychutnávala se zavřenýma očima, než jí došla děsivá věc - její přítel spal celou dobu vedle ní a o ničem neměl ani páru!

Celý případ se stal v únoru minulého roku. Nejhorší na tom je, že útočník už je opět na svobodě! Jmenuje se Joseph Taouk, je mu 35 let a za celý incident se ženě omlouval. Prý ho k činu navedly „hlasy v jeho hlavě“. U soudu tvrdil, že má psychické problémy.

Toho únorového večera se vloupal do bytu páru v půl čtvrté ráno. Vlezl pod peřinu a začal ženu olizovat na intimních partiích. Ta když to zjistila, tak svého přítele vzbudila a pošeptala mu, že tam dole někdo je.

Její přítel vetřelce vytáhl z postele a začal křičet. „Co tady k**va děláš?!“ Načež nevítaný milovník odpověděl, že byly dveře otevřené dokořán. „Myslel jsem, že je to penzion,“ vyrazil ze sebe podivnou omluvu, než ho naštvaný muž vyhodil ven.

Žena byla v naprostém šoku a ani nechtěla jít na policii, dokud ji rodina nepřesvědčila o opaku. Joseph nakonec dostal u soudu necelé dva roky a je opět venku. „Je mi nesmírně líto toho, co jsem udělal,“ četl ze svého dopisu u soudu. Tak snad už se o něco podobného nikdy víckrát nepokusí!

Mohlo by vás zajímat

Další články