Celý případ se stal v únoru minulého roku. Nejhorší na tom je, že útočník už je opět na svobodě! Jmenuje se Joseph Taouk, je mu 35 let a za celý incident se ženě omlouval. Prý ho k činu navedly „hlasy v jeho hlavě“. U soudu tvrdil, že má psychické problémy.

Toho únorového večera se vloupal do bytu páru v půl čtvrté ráno. Vlezl pod peřinu a začal ženu olizovat na intimních partiích. Ta když to zjistila, tak svého přítele vzbudila a pošeptala mu, že tam dole někdo je.

Její přítel vetřelce vytáhl z postele a začal křičet. „Co tady k**va děláš?!“ Načež nevítaný milovník odpověděl, že byly dveře otevřené dokořán. „Myslel jsem, že je to penzion,“ vyrazil ze sebe podivnou omluvu, než ho naštvaný muž vyhodil ven.

Žena byla v naprostém šoku a ani nechtěla jít na policii, dokud ji rodina nepřesvědčila o opaku. Joseph nakonec dostal u soudu necelé dva roky a je opět venku. „Je mi nesmírně líto toho, co jsem udělal,“ četl ze svého dopisu u soudu. Tak snad už se o něco podobného nikdy víckrát nepokusí!