Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ženu poznáš podle nehtů! V galerii najdete, co o vás prozradí a před kterou rovnou utéct!

Ženu poznáš podle nehtů! V galerii najdete, co o vás prozradí a před kterou rovnou utéct!
Zdroj: twitter
+ Dalších 18 fotografií
Odhaleno
Už vás unavuje neustálé nacházení špatných dívek? Zjistili jste, že je vaše holka psycho, ale pozdě? Marwan Alteir (26) vám pomůže tenhle problém vyřešit. Odhalil totiž způsob, jak prokouknout ženskou povahu, obzvlášť jestli je holka "magor", nebo ne. Vydal průvodce s názvem Nails At First Sight, který vám odhalí podle nehtů ženy, zdali ze vztahu rychle uprchnout, či setrvat.

Mladík sepsal své poznatky, které vypozoroval, na papír, aby pomohl svým "bros" zjistit, jestli je dívka správná volba. Tvrdí, že manikúra může o osobnosti ženy prozradit ledacos.

Kniha nazvaná Nails At First Sight vysvětluje, které barvy jsou bezpečné a zase naopak ty, které vám můžou pěkně zavařit. Také specifikuje tvary nehtů, jež pro vás mohou být riskantní, zejména pokud budou použity jako zbraň. Doporučuje držet se co nejdále od dívek se špičatými nehty. Jsou ostré z nějakého důvodu, mohou to být zbraně hromadného ničení, popisuje na svém twitterovém účtu autor.

Také délka nehtů by se neměla opomíjet. Podle průvodce například dívky s krátkými nehty mají rády latté a neumí twerkovat. Slečny se středně dlouhými nehty mají většinou bordel v autě (opravdu velký bordel) a oblíbená fráze je "to si děláš prdel". Ale nejdůležitějším faktorem je zcela a jistě ta barva. Přirozené barvy vám zaručí bezpečnost, zato třeba červená barva je alarmující k úniku.

Alteir knihu sepsal, protože chce ochránit všechny jeho chlapce po celém světě, měli by vědět, do čeho se pouštějí. Marwanova kniha sklízí ohromný úspěch, jeho video na Twitteru má už přes 4,6 milionu zhlédnutí. Řada dívek, ačkoli nerady, sdílí příspěvek s potvrzením, že autor má naprostou pravdu a všechno dokonale sedí. Podívejte se do fotogalerie, co různé nehty prozrazují o ženské povaze.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy