Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ženu odmítli pustit na palubu. Její syn jí prý nepatří. Je za tím rasismus, tvrdí ona

Lindsay Gottlieb nutili, aby dokázala že má v náručí skutečně
svého syna.
Američanka Lindsay Gottlieb (40) zažila velmi nevšední zážitek, když ji se synem odmítli pustit do letadla, s tím, že roční dítě, které drží v náručí, není její. Chlapec má totiž příjmení po otci a je to míšenec. Pasažérka musela potupně dokazovat, že jde skutečně o jejího syna a jen platný pas obou dvou zdaleka nestačil.

Lindsay Gottlieb létá se synem poměrně běžně a nikdy se jí nestalo to, co teď. Letištní kontrola letu z Denveru do Oaklandu se nespokojila s platnými pasy jí a jejího syna a chtěla po ní před nástupem do letadla prokázat, že se skutečně jedná o její dítě, píše web CNBC.com.

Problémem bylo rozdílné příjmení, které má Jordan Martin po otci. Lindsay byla donucena ukázat facebookovou fotografii, kde jsou s Jordanem vedle sebe. Byl po ní vyžadován i rodný list, který u sebe z pochopitelných důvodů neměla. Na palubu ji pak doprovodil otec chlapce a snoubenec této trenérky basketbalu.

„Letěla jsem se svým synem minimálně padesátkrát a až teď se mi stalo, že po mě letištní kontrola chtěla dokázat, že můj syn je skutečně můj, a to i přesto, že jsem měla jeho pas. Řekli mi, že je to kvůli odlišnému příjmení. Já myslím, že je to kvůli odlišné barvě pleti,“ napsala na svém Twitteru. Podle ní je za vším rasismus.

Mohlo by vás zajímat

Další články