Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ženu, která byla 14 let v kómatu, někdo znásilnil: Všimli si toho, až začala rodit

znásilnění ve spánku
Otřesný případ znásilnění řeší policie v americkém státě Arizona. V jednom z místních pečovatelských domů byla znásilněna pacientka, která byla již čtrnáct let v kómatu. Situace je ještě horší v tom, že žena otěhotněla, ale tento fakt doktoři zjistili až v době, kdy začala rodit. O hrozné události informoval Independent.

Arizonská policie pátrá po násilníkovi, který znásilnil ženu, která byla čtrnáct let v kómatu. Nikdo ze zdravotníků si nevšiml, že je žena v umělém spánku těhotná, a zjistili to až v době, kdy začala rodit.

Samotná žena pravděpodobně neměla ani tušení, co se s ní děje. „Na místě byla jedna ze sester a z toho, co jsem slyšela, to byla ona, kdo dítě odrodil,“ řekl jeden z pracovníků.

Žena skončila v umělém spánku potom, co se před čtrnácti lety téměř utopila a vážně si poškodila mozek. „Byli jsme o situaci ve zdravotnickém centru informováni a shledáváme případ velice alarmujícím. Guvernéra jsme o všem informovali hned z počátku vyšetřování. Státní agentury navíc podnikly veškeré kroky k zajištění bezpečí všech pacientů,“ řekl mluvčí kanceláře guvernéra.

Případ i nadále řeší policie, ale podle dostupných informací se narozenému miminku daří velmi dobře.

Související články

Další články