Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ženu hodiny znásilňovalo 5 mužů a natáčeli se u toho, manžel nic nezmohl!

Zdroj: profimedia.cz
Otřesné
Otřesný čin se stal na konci dubna v Indii. Mladí manželé tam cestovali na motorce. Když zastavili v Alware v oblasti Radžastánu, zastavilo je pět mužů a oba manžele zavlekli do příkopu. Co následovalo poté, se dá popsat jako jeden z neotřesnějších činů, které může člověk spáchat.

Všech pět mužů, kteří pár přepadli, mladou ženu (20) znásilnilo a odporný čin si natočili na video. Její manžel mohl tomu tříhodinovému peklu jenom bezmocně přihlížet. Policii se podařilo všech pět mužů dopadnout a zatknout, včetně šestého muže, který nahrál záběry na sociální sítě.

Mladá žena, která toto běsnění přežila, vyzvala indickou vládu, aby muže odsoudila k trestu smrti. „Chci, aby všech pět mužů, kteří mě znásilňovali a nahrávali na video, i když jsem je prosila, ať to nedělají, a změnili tak naše životy způsobem, ze kterého budeme mít navždy noční můry, oběsili,“ uvedla pro indický deník Times of India.

Poškozená žena se nejprve bála útočníky nahlásit na policii, jelikož měla strach, že by se jí gang mohl chtít pomstít na rodině a příbuzných. Když však manželé viděli záběry z útoku na sociálních sítích, rozhodli se, že všechno půjdou oznámit na policii v naději, že už pachatelé nikoho takto nehorázným způsobem nenapadnou.

Manžel ženy popsal útok jako tři hodiny pekla, kdy jeho ženu pět mužů donutilo se svléknout. Když se dvojice konečně rozhodla jít na policejní stanici a nahlásit útok, nejprve jim bylo řečeno, že se jejich případem nyní nemohou zaobírat, protože v důsledku blížících se indických voleb nejsou k dispozici žádní zaměstnanci.

Manžel se nechal slyšet, že v boji budou pokračovat i nadále a nenechají se zastrašit. Zatčení podezřelých pro ně totiž není cílem. Chtějí dosáhnout toho, aby pachatelé dostali trest smrti.

Související články

Další články