Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ženský sexuální horoskop podle váhy: Špekaté Panny si vrznou, ale tlusté Ryby mají smůlu

Zdroj: archiv
Nemusíte mít pochopitelně všechny uvedené charakterové rysy, které má typický představitel daného znamení. Výjimky se najdou všude, i v astrologii. Pojďme se podívat na to, jak jsou na tom v sexu jednotlivá znamení zvěrokruhu.
 • BERAN (21. 3. až 20. 4.)
 • Berani se nebojí žádných překážek, ctižádostí a rozhodností se dokážou prosadit. Rychle si umí vytvořit vlastní názor a jen tak něco jím neotřese. Beran jde přímo za svými cíli, šarmem a otevřeností jich také dosáhne. Ženy ve znamení Berana mohou vážit klidně metrák, ale díky své ctižádosti a vytrvalosti vždy dosáhnout svého. To znamená, že svoji oběť buď ukecají a docílí svého, nebo ji jednoduše opijí a opět dosáhnout svého.

  Hranice pro uspokojující sex: 110 kilo.

  • BÝK (21. 4. až 21. 5.)
  • Býci stojí nohama pevně na zemi, mají přátelskou povahu a vytříbený vkus. Jsou pracovití a svědomití. Patří mezi vyznavače tradičních hodnot. Jinými slovy ženy ve znamení Býka jsou velmi soudné. To znamená, že pokud měří do 170 centimetrů, tak moc dobře ví, že jejich ideální váha je maximálně 65 kilo, aby si našly žhavého hřebečka. Pokud váží více, tak se musí holt smířit s tím, co na ně zbude.

   Hranice pro uspokojující sex: 68 kilo.

   • BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)
   • Blíženec má výborné komunikační dovednosti, je schopen přizpůsobit se jakékoliv změně. Ve společnosti jsou Blíženci vítaní pro jedinečný humor a mnohostranné zájmy i znalosti. Ženy Blíženci svého potenciálního sexuálního partnera zkrátka ukecají a je úplně jedno, kolik váží. Přizpůsobí se komukoliv a čemukoliv, proto se nebojí různých sexuálních praktik, které jsou pro ostatní znamení naprosto nemyslitelné. V tomto případě hranice váhy nehraje prakticky žádnou roli.

    Hranice pro uspokojující sex: No limit

    • RAK (22. 6. až 22. 7.)
    • Raci jsou plní něhy, citu a lásky, nelze jim upřít dojemnou péči o druhé. Když si někoho oblíbí, udělají pro něj téměř cokoliv. Ve společnosti ale nudí. A to i tehdy, pokud vypadají naprosto perfektně. To znamená, že ženy ve znamení Raka, které mají nadváhu si příliš nezaskotačí. V tomhle případě to nepůjde ani ukecat. Jedině, že by byl dotyčný v kómatu. To je také cesta.

     Hranice pro uspokojující sex: 65 kilo.

     • LEV (23. 7. až 22. 8.)
     • Lev je silná, sebevědomá a charismatická osobnost. Vyzařuje z něj přirozená autorita. Vždycky ví, co chce. Lvi mají příjemné vystupování a umí jednat s lidmi. Jsou velkorysí a dobrosrdeční, rozdávají dobrou náladu. Lvice umí zkrátka bodovat za všech okolností a váha nehraje téměř žádnou roli. Ženy Lvice se ale nechtějí za sebe samu stydět, a proto ví, kam až mohou zajít. A co je naopak už moc.

      Hranice pro uspokojující sex: 70 kilo.

      • PANNA (23. 8. až 22. 9.)
      • Panny se uplatní všude tam, kde se vyžaduje poctivost, vytrvalost a spolehlivost. Jsou pilné, přesné a pořádkumilovné. Panna uvažuje racionálně, logicky, bývá upřímná, vlídná a skromná. Dokáže vytvořit útulný domov. S přesně tohle se mužům na ženách ve znamení Panny líbí. Nejvíc si na nich cení, že přijdou domů a mají vše, co by našli u své maminky. Vypráno, vyžehleno a navařeno. V tomhle případě nad nějakým nadbytečným kilem mávnou rukou.

       Hranice pro uspokojující sex: 100 kilo.

       • VÁHY (23. 9. až 23. 10.)
       • Žádné jiné znamení neoplývá takovým šarmem a není tolik společenské jako Váhy. Jsou spravedlivé, laskavé a diplomatické, umí narovnávat konflikty. Váha má estetické cítění a vyvinutý smysl pro krásu a harmonii. Proto ženy ve znamení Vah moc dobře vědí, na co mají. Zbytečně neriskují a nepouští se do něčeho, co je předem ztraceno. O své postavě nemají mylné představy a jsou soudné.

        Hranice pro uspokojující sex: 85 kilo.

        • ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)
        • Štíři jsou obdařeni obrovskou vůlí a neomylnou intuicí. Vyznačují se houževnatostí, mají jasný životní cíl, nevzdávají se. Štír je silná, sebevědomá osobnost. Má vřelé city, vůči ostatním je nestranný, chápavý a laskavý. Na nějaké diety kašlou. Proto si hledají sexuálního partnera ve svých váhových možnostech. Na druhou stranu jejich sebevědomí dokáže zakrýt nějaké to kilo navíc.

         Hranice pro uspokojující sex: 90 kilo.

         • STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)
         • Střelci se na svět se dívají bez předsudků, jsou optimisticky založení. Mají nos na nové příležitosti a jdou svému štěstí směle naproti. Střelec je zábavný, přátelský a sebejistý. Pohotově reaguje, když něco dělá, tak perfektně. Proto možná Střelci nemívají problém s nadváhou. Svého těla si na to náležité cení.

          Hranice pro uspokojující sex: 75 kilo.

          • KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)
          • Kozorozi jsou ctižádostiví, rozhodnou-li se pro něco, krůček po krůčku se přibližují k vytouženému cíli. Dokážou stát za svými názory. V posteli ale nebývají žádní divočáci. Ženy ve znamení Kozoroha mají rády klasiku a žádné experimentování. Muži jim příliš nevěří, a proto je pro ně těžké si najít trvaly vztah. Většinou bodují jenom v sexu na jednu noc. Sex při světle jim nic moc neříká a chlapi se s nimi v posteli většinou nudí.

           Hranice pro uspokojující sex: 69 kilo.

           • VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)
           • Vodnáři disponují výtečnými komunikačními dovednostmi, jsou spontánní. Rychle reagují a umí si poradit v kterékoliv situaci. Vodnář je velice přátelský a tolerantní. Nikoho za nic neodsuzuje a snaží se ostatní lidi pochopit. Vodnáři jsou skvělí špekulanti. Nějaké to kilo navíc je vůbec nerozhází, protože díky své prozíravosti si vždy vědí rady. V sexu jsou vášniví a nespoutaní. Váha u nich nehraje žádnou roli. V posteli jsou trochu prasáci a to se počítá.

            Hranice pro uspokojující sex: 200 kilo.

            • RYBY (21. 2. až 20. 3.)
            • Mimořádná schopnost empatie dělá z Ryb skvělé pomocníky v nouzi a zachránce druhých. Co se týká sexu, tak jsou Ryby na tom dost bledě. Doslova se v milování plácají jako ryby na suchu. Nemají žádnou sexuální fantazii a při milování jsou jako prkna. Navíc, když mají pár kilo navíc, tak to nebaví ani jejich protějšky. Ryby jsou povahově skvělí lidé, ale v sexu se převážně vůbec nechytají.

             Hranice pro uspokojující sex: Nejdříve mít chuť se sebou něco dělat.

Související články

Další články