Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ženská tenisová válka! Karolína Plíšková a Michal Hrdlička mě podrazili, zuří Bára Strýcová

Bára Strýcová má pořádný vztek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Má pořádný vztek. Sama říká, že se cítí nas*aná. Barbora Strýcová (31) tvrdí, že ji podrazili. "Na kafe nepůjdeme. Slovo kamarádka už nemusíme používat," uvedla Strýcová na adresu Plíškové. Co se stalo?

Bára Strýcová má pořádný vztek. Cítí se podvedená a zuří. Kvůli Karolíně Plíškové přišla o trenéra Tomáše Krupu. Ten se stává novým trenérem bývalé světové jedničky Plíškové. A Strýcová to nemůže rozdýchat.

V rozhovoru pro isport.cz tvrdí, že celý přestup byl upečen za jejími zády. Manažer Hrdlička prý Krupu přeplatil a ten šel za lepším. „Bylo to pojato tak, že to je daná věc upečená za mými zády. Nejsem majetek Tomáše Krupy a on není můj. Ale takové jednání a komunikaci jsem si nezasloužila. Moc mě zklamalo, jak to bylo uděláno,“ nebere si Strýcová servítky.

„Největší roli sehrál trenér, který mě zklamal. A Karolína s panem Hrdličkou? To je Karolína s panem Hrdličkou,“ prská Strýcová a mluví o podrazu. Rozhovor pro isport.cz je velmi otevřený a drsný. Prostě propukla tuzemská tenisová válka. Jaký má Strýcová nyní vztah s Plíškovou? Je to špatné. „Na kafe nepůjdeme. Slovo kamarádka už nemusíme používat,“ uzavírá pořádně vytočená Bára.

Související články

Další články