Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ženská síla zamotá dějem Ulice: Neuspokojená Šárka zuří a nešťastná Anča zbrojí proti milence

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 20 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná přituhovat. Šárce dochází trpělivost s Martinem, který neustále skáče kolem nemocné Veroniky. Šárce sice pořád dokola zdůrazňuje, že ji miluje, ale takový argument přestává Šárce stačit. Na druhé straně vytáhla do boje Anička, která má velký problém s novou přítelkyní svého bývalého partnera Bedřicha.

Anička nemůže vydýchat Bedřichovu novou milenku

Nakolik nás ovlivňují informace o druhých, jež se k nám dostanou? Co všechno může zkreslit náš pohled na jiného člověka? Nakolik se nad to dokážeme povznést a brát ostatní takové, jací jsou?

Anča se snaží přistupovat k lidem bez předsudků, u Alice jí to ale nejde. Pořád to je pro ni přítelkyně jejího exmanžela, která ho klofla jen krátce poté, co se rozešli. A ke všemu i ženská, jež obšťastňuje chlapy na erotické lince.

Přestože se Anča snaží nedávat své antipatie vůči Alici najevo, teď se už neovládne. K čemu mezi nimi dojde? Co Anču vyprovokuje k reakci, jakou by u ní nikdo nečekal?

Krize vztahu

Manželka, nebo nová partnerka? Na které z nich záleží muži víc, když jde do tuhého? A která z nich by u něj měla být na prvním místě, pokud s partnerkou již pár měsíců žije? Martin dává Šárce všemožně najevo, že ji miluje, jenže té to už nestačí.

Chce důkazy jeho lásky, ráda by ho už měla jen pro sebe. Bohužel stále naráží na Veroniku, jež je pro Martina pořád důležitá, možná víc, než si sám připouští. Co Šárka neskousne? Proč jí je Veronika čím dál větším trnem v oku? A jak Martinova snaha pomáhat Veronice ovlivňuje vzájemné vztahy?

Související články

Další články