Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ženská pomsta: Petr Rychlý vůbec poprvé ve filmu, Píšťalka z Básníků se vrací po 20 letech

Ženská pomsta: Petr Rychlý vůbec poprvé ve filmu, Píšťalka z Básníků se vrací po 20 letech
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
premiéra
Fanoušci českých filmů se mohou těšit na žhavou novinku. Do kin totiž míří Ženská pomsta režiséra Dušana Rapoše. Snímek pojednává o třech zhrzených ženách, které se chtějí pomstít svým nevěrným mužům. Komedie se na filmových plátnech objeví už 10. září.

Na počátku příběhu Mahulena Bočanová (53), Jana Paulová a Eva Vejmělková společně navštíví Dámský klub La madame. Navzdory jejich otřesným vztahům se totiž chtějí stále bavit a užívat si života. Právě tam se ale hlavní hrdinky rozhodnou, že svým záletníkům trochu okoření život.

„Opravdu si natáčení užívám a jsem nadšená z obou kolegyň, Jany Paulové i Evy Vejmělkové. Jsem ráda, že si mne pro natáčení pan režisér Dušan Rapoš vybral, umí na place vytvořit pohodu,a to je pak krásná práce.“ uvedla Bočanová. Po dlouhé době uvidí diváci před kamerou éterickou krásku z Fontány pre Zuzanu Evu Vejmělkovou, která je zároveň spoluautorkou scénáře a manželkou režiséra Dušana Rapoše

Nevěrníky si zahrají podnikatel Miroslav Etzler, politik Petr Rychlý (55) a akční herecký hrdina Robert Jašków „Režisér Dušan Rapoš je pro mne anděl! Jsem moc rád, že si mne pan režisér vybral, protože on konečně prolomil to, že si mohu zahrát ve filmu. Je to první film v mé herecké kariéře. Navíc je na nás herce moc laskavý a to je dobrý tah, protože tím se mu samozřejmě daří z nás dostat to nejlepší,“ sdělil Petr Rychlý, se kterým souhlasí i jeho kolega Robert Jašków. Ten si ve snímku zahraje tak trochu sám sebe. "Spolupráce je to úžasná, scénář je ze života a já jen doufám, že se nikomu z nás a nikomu z vás nestane nic podobného," dodal Jašków.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy