Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŽENSKÁ MAGIE jako z pohádky: Berani jsou Hermiony a Lvi zase Fiony!

Víte, jaká jste žena?
Zdroj: pixabay
Chování žen je pro muže celkem záhadou. Dámy ovlivňuje mnoho faktorů. Hormony a periody, tyto věci o ženách mnohé odhalí. Náš horoskop vám řekne, jakou jste ženou. Jste naprosto božská v posteli a nebo raději sníte o životě s růžovými brýlemi? Hvězdy to vědí a odhalí vám pravdu!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Jste žena, která nejen drží tempo, ale miluje i výzvy. Taková žena, která má ráda vítězství a ví, co od života chce, a nebojí se o to říct. Chlapi na vás milují vaši ctižádostivost. Jste prostě Hermiona z Harryho Pottera.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Žena ve znamení Býka je smyslná a těší se z věcí všemi svými instinkty. Je klidná, vyrovnaná, milá a jednoduše kouzelná. Jste prostě jako Sněhurka, která se ničeho nezalekne.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Potřebujete vedle sebe polovičku, o kterou se budete starat, rozmazlovat ji a samozřejmě milovat. Jste taková vrba, která všechny vyslechne.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Máte silně zakořeněné mateřské sklony, nejlépe, jako má jeho maminka. Občas se chováte jako intelektuálka, ale nikdo vám to nebaští. Jste prostě taková Fifinka s napečenými buchtami u pece.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Jste ráda středem pozornosti! Krásná, pohotová, zábavná. Tak vás vystihne snad každý muž. Občas však odhoďte svoji egoistickou hřívu, vypadáte s ní nebezpečně jako Fiona!

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panny jsou důvěryhodné a analytické a potřebují partnera, který splní všechna jejich kritéria. Nejste ani moc citlivá a ani moc drsná. Vše si udržujete ve zlatém středu. Každý princ, který vás uloví, řekne, že konečně našel zlatou rybku.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Nemohou vystát, když věci nejsou v rovnováze nebo pokud je k nim někdo netaktní a agresivní. Nerady se však rozhodují, takže potřebují svého vůdce. V některých věcech jsou takové ovečky Shaun…

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štírky jsou velmi náruživé a v posteli jsou nejlepší ze všech žen zvěrokruhu. Rozhodně nejsou žádné prkno. Vášeň prostupuje do všech oblastí jejího života, Celý život jsou jak v telenovele. V minulosti jste určitě byla čarodějka.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelci jsou stále v pohybu a mají rádi, když se nacházejí na místech, kde přicházejí na nové nápady, myšlenky a setkávají se s novými lidmi. Energická žena, to je každá, která se narodila právě ve znamení Střelce.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Ač se to na první pohled nezdá, jsou to veliké romantičky. Milují všechno květinové a skořicový čaj. Říká se, že se tak trochu zasekly v čase… Jsou to prostě takové éterické víly.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnářka je vždycky napřed a bojuje za své ideály. Je taková novodobá Johanka z Arku, která slýchá svůj vnitřní hlas a jde za ním. Tuto ženu nikdo nikdy nezastaví!

RYBY (21. 2. – 20. 3) Ženy narozené ve znamení Ryb občas vypadají, že neumějí do pěti počítat, ale rády své okolí překvapují. Jsou takové čokoládové vajíčko. Nikdy nevíte, co se z nich vyklube.

Související články

Další články