Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zenové znamení: Víte, co vás ovlivňuje podle japonských mistrů?

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Zenový horoskop není tak známý jako třeba čínský. Ovšem je velmi pravdivý. Nepotřebujete k tomu ani rok vašeho narození, vystačíte si jen s údaji jako v klasickém horoskopu. Horoskop japonských mistrů má však jen jedenáct znamení. Chcete vědět, jaké jste?

Slunce (21. 3. – 29. 4.) Lidé narození v tomto znamení jsou nejpozitivnějšími osobnostmi. Jste idealisté, kteří oplývají životní moudrostí. Optimismus vám zkrátka koluje v žilách. Pozorně naslouchejte své intuici, ta vám vždycky dobře poradí.

Bambus (30. 4. – 4. 6.) Jste osoby plné elánu a máte radost ze života. Nemáte problém se přizpůsobit změnám, které pro vás přichystal sám život. Pokračujte takto dál.

Buvol (5. 6. – 6. 7.) Buvol je velmi pracovité znamení. Pracuje nejen hodně, ale práce ho velmi baví. Udělá cokoliv rychle a bez připomínek. Je to naprostý workoholik.

Lotosový květ (7. 7. – 1. 8.) Tyto květinky jsou naprostými snílky. Jejich podoba s omamným lotosovým květem je až zarážející. Jste velmi empatiční a rádi poskytnete svým blízkým rameno, na kterém se mohou vyplakat.

Japonský most (2. 8. – 27. 8.) Most je velmi kreativní, ale i přesto je realista. Jsou stateční a umí se rvát za pravdu až do krve.

Oblázek (28. 8. – 10. 10.) Jste okouzlující jako magnet. Máte v sobě hodně energie, která je pro druhé něčím ojedinělá. Máte nejsilnější kouzlo osobnosti z celého zenového horoskopu. V partnerských vztazích se spoléhejte na rovnováhu.

Císař (11. 10. – 18. 11.) Máte potenciál dokázat velké věci a jste si ho moc dobře vědomi. Jste rozenými vůdci a umíte si prosadit svou. Pokud vám však na někom záleží, umíte najít kompromis.

Císařovna (19. 11. – 26. 12.) Tyto panovnice vždycky ví, co chtějí. Umí bojovat za svá práva a snaží se o dosažení vyšších cílů. Mají však velký problém s autoritami.

Měsíc (27. 12. – 18. 1.) Jste velmi záhadné bytosti a jen tak někdo vás neprokoukne. Máte rádi, když si svá tajemství můžete držet pod poličkou. Neradi se někomu svěřujete.

Želva (19. 1. – 14. 2.) Jste sice trochu pomalí, ale zase v sobě máte určitou noblesu. Máte v sobě nadpozemský klid a málokdo vás rozhodí.

Třešeň (15. 2. – 20. 3.) Stejně jako třešen symbolizujete zrození a ženskost. Tyto bytosti jsou plné života a rády rozdávají radost kolem sebe. Být ve vaší přítomnosti má blahodárný vliv.

Související články

Další články