Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ženichové ze Svatby na první pohled se poprali o nejodhalenější fotku: Zadky i mužské chlouby

Ženichové ze Svatby na první pohled ukazují co se dá.
Zdroj: Archiv René Vrábel
+ Dalších 9 fotografií
galerie
První řada reality show Svatba na první pohled už je minulostí a vztahoví experti velmi ostrouhali. Ze čtyř párů, které vytvořili pomocí vědy, spolu zůstal pouze jeden, a to Štěpánka s Pavlem. Ostatní ženichové dostali od svých nevěst kopačky, a tak se bez rizika nebojí lákat nové nápadnice na svá obnažená těla a zadečky, které vystavují na sociálních sítích. Prdelky ukázali fitness trenér René, čerstvě zadaný uplakánek Radek a nejvíce jen tak tak ukázal ženich František.

Vztahovým expertům věda ve spojování lidských vztahů v show Svatba na první pohled příliš nevyšla. Společnou životní cestou se kromě Pavla se Štěpánkou nevydali František s Natálií, citlivý Radek se Simonou a ani vysekaný René s Petrou

Po rozchodu s experimentovými nevěstami si ženichové nedělají těžkou hlavu a rozhodli se, že případné nové nápadnice budou lákat na svá obnažená těla.

René i František v plné kráse, Radek jen v plavkách

Fitness trenér René se nebál ukázat svůj vymakaný zadek v celé jeho kráse, momentku svého pozadí zachytil v den otužování, kterému propadl. Svou pozitivní zkušenost se rozhodl sdílet i s ženichem Radkem, kterého vzal jeden mrazivý den do ledového rybníčku, a také se pochlubili společnou momentkou svých pozadí.

Ani ženich František se odhalování nebojí a místo zadku se před časem vyvalil v celé své nahé kráse na balkón. Peprnou fotku sdílel se svými fanoušky na sociálních sítích, svoje intimní partie zakryl nápisem "cenzura".

Na rozdíl od Radka, který se čerstvě zamiloval do devatenáctileté Kláry, se ženichové René ani František novou láskou zatím nepochlubili. Po vystavení svých předností však na ocet už pravděpodobně dlouho nezůstanou. Co myslíte?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy