Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ženich z Klatov, který utekl od oltáře: NE řekl těhotné nevěstě!

Ženich řekl před oltářem NE těhotné ženě.
Zdroj: Twitter
Svatba v Klatovech 16. července připomínala spíše tu z amerického filmu. Ženich (25) to nechal dojít až tak daleko, že řekl nevěstě (24) NE až u oltáře. Té zůstaly jen oči pro pláč a on prostě z obřadní síně utekl. Nikdo nemohl pochopit, proč to udělal. Teď vypluly na povrch další šokující informace. Nevěsta byla dokonce těhotná!

16. července Klatovy otřásla nepovedená svatba, kdy ženich řekl nevěstě jasné NE přímo u oltáře. „Všichni úplně zkoprněli, jeden se díval na druhého, jako by hledal potvrzení toho, že se nepřeslechl,“ řekl účastník obřadu Nedělnímu Blesku. Když ženich řekl ne, vzápětí dodal, že nemůže. Nevěsta to nemohla pochopit a vyčítala mu, že jí to slíbil. Teď už je jasné proč.

Pro nevěstu byla celá situace o to horší, že s ženichem čekají dítě. „Jak to? Vždyť spolu nežijete, jenom bydlíte,“ nechápali prý otec s matkou. „Jeho prvním děvčetem nebyla a my to mezi nimi brali jako klasickou studentskou lásku. Mýlili jsme se,“ řekl Nedělnímu Blesku ženichův otec.

Jejich vztah byl ale podle všeho jako na horské dráze. Dokonce se i minulý rok rozešli. Pak se zničehonic rozhodli pro společné bydlení, ale podle ženichova otce jen jako kamarádi. A tak byli všichni překvapení, když dvojice oznámila, že spolu čekají dítě.

Měli se dohodnout na potratu, ten si ale nakonec nevěsta rozmyslela až v ordinaci. Rozhodla se, že si dítě nechá. A tak se samozřejmě nabízelo, aby se nastávající rodiče vzali. Jenže ženichovi se to moc nelíbilo. Nechal to ale dojít až tak daleko, že počkal, až se vše nachystá a zaplatí, a pak řekl svojí nastávající NE před oltářem.

Nevěstu tak nechal s pláčem v objetí její matky. Ženich se k dítěti ale hlásí a v budoucnu se o něj chce postarat.

Související články

Další články