Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ženich se narodil jako žena, nevěsta jako muž. V Británii se vzali dva milenci, kteří mají přeoperovaná pohlaví

Šťastně sezdaní: Ve Skotsku se odehrála netradiční svatba.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

V Británii se odehrála první heterosexuální svatba, během níž se sezdali dva snoubenci, kteří se narodili v těle opačného pohlaví. Ženich Felix Laws (46) narozený jako žena za svou manželku pojal Helen Morfitt (56), jež se pro změnu narodila jako muž.

Helen a Felix se stali manželi minulý pátek během romantického obřadu ve Skotsku. Pár se přitom seznámil před proměnami pohlaví, s tím, že oba věděli, že podstoupí chirurgické zákroky a během nelehkých chvílí se budou podporovat.

„Měla jsem během obřadu motýly v břiše a podlamovala se mi kolena,“ uvedla Helen. Felix, který se na svatbu oblékl do kiltu, přiznal, že málem upadl, když spatřil svou nevěstu blížící se k oltáři. „Budu Helen milovat navždycky. Když jsem ji viděl přicházet k oltáři, řekl jsem si jen ‚wow‘.“

Pár se seznámil v roce 2008, v době, kdy Felix přiznal svému lékaři, že je uvězněn ve špatném těle. Od svých osmi let věděl, že se chce stát mužem. Jako Katy se vdala a měla dva syny. Od rodiny ale odešla. Felix poté zamířil k psychologovi, který jej poslal do skupiny, kterou vedla Helen – ta se zase narodila jako Leslie Morfitt – třikrát ženatý muž, otec osmi dětí, rovněž toužící po změně pohlaví. Oba se do sebe bezhlavě zamilovali, Felix ještě jako žena podstoupil řadu operací a rozhodli se vzít.

Po změnách jejich pohlaví zamilovanému páru stát změnil jména i zápis v matrice a vydal jim nové rodné listy.

„Nikdo nás nerozdělí,“ věří šťastní manželé, kteří teď prožívají nejkrásnější období svých životů.

Související články

Další články