Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ženich Radek ze Svatby i rozvedený táta Petr z Nebezpečných vztahů: Co mu vmetla Simona

Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
reality show
Simona a Radek jsou posledním párem pořadu Svatba na první pohled. K jejich svatbě se už schylovalo, když v tom zasáhla vyšší moc. Přišla průtrž mračen a chystaný venkovní obřad měl utrum. Plány natáčecího štábu se zkomplikovaly a vypadalo to, že za své vezmou i představy ženicha a nevěsty! S přibývajícím množstvím dešťových kapek stoupala i jejich nervozita. Přestože nakonec vše dobře dopadlo, jejich ANO se diváci minulý týden nedočkali. Museli si počkat až do další epizody, kterou televize Nova odvysílala ve středu 25. listopadu. Zatímco Radek je ze Simony úplně vedle, jeho nová žena vyřkla slova, které se Radkovi patrně moc nezamlouvala.

„Je mi úplně špatně od nervů,“ přiznala vyčkávající Simona. A není divu, na slova oddávajícího čekali několik hodin. Svatební brána byla nakonec přemístěna dovnitř, na působivosti to obřadu ale neubralo.

„Doufám, že se mu budu líbit a až mě uvidí, řekne si: Jo, to je Ona! A já až uvidím jeho, řeknu si také: Jo, to je On!,“ snila si nahlas nevěsta. Ženicha určitě na první pohled nezklamala. V bílých šatech vypadala úchvatně, až se Radkovi zatajil dech a uronil svou první slzu dojetí.

„Když jsem ji viděl přicházet, vůbec jsem nevěřil, že se to může týkat mě. Mám obavy, že se jí nebudu líbit. Přijde mi vyšší liga. Nikdy bych si na ni normálně netroufl,“ přiznává Radek, který se ovšem vyskytoval v pořadu Nebezpečné vztahy televize Barrandov jakožto rozvedený otec dvou dcer Petr.

Na ulici bych si ho nevybrala

„Radek vypadá jako hodný člověk. Když jsem mu koukla do očí, viděla jsem v nich dobrotu. Je sice pravda, že bych si ho na ulici na první pohled nevybrala. Jsem ale otevřená tomu, poznat ho zevnitř,“ říká upřímně Simona.

To jí ostatně radila i paní psycholožka Szabados, jež je jednou z odborníků, kteří páry dávali dohromady. „Je to velký sympaťák a je vidět, že má hezké nitro. Taky mě zaujalo, jaký má všeobecný rozhled,“ dodává. Radek se vyzná v historii a rád o ní druhým vypráví, což se projevilo už u svatebního stolu. Zdá se, že to Simoně imponuje.

Po svatební noci novomanželé vyrazili na líbánky do portugalského Lisabonu. Zatím si tato dvojice rozumí. Radek je velmi pořádný, je gentleman a má smysl pro humor. To všechno Simona oceňuje. A také hodně mluví, převážně o historii.

Simona je první člověk v mém životě, který mi zatím neřekl, abych už mlčel,“ dojímá se Radek nad Simoninou schopností naslouchat. „Měl bys jít učit dějepis do školy. Umíš všechno podat tak zajímavou formou, děti by tě žraly,“ povzbuzuje ho Simona. Právě někoho takového k sobě Radek asi potřeboval. Jestli bude oboustranná spokojenost u tohoto páru pokračovat, ukážou až další epizody Svatby na první pohled.

Zvládne ale Simona překonat prvotní antipatie? Zvítězí rozum nad hlasem srdce a prvních pocitech?

Související články

Další články