Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Ženich na útěku: Hokejista Vladař si tajně vzal milenku Martinu, se kterou zdrhl snoubence Andree

Hokejista Daniel Vladař se tajně oženil s krásnou Martinou.
Zdroj: Se souhlasem Daniela Vladaře
+ Dalších 5 fotografií
Svatba

Na podruhé to vyšlo! Hokejový brankář Daniel Vladař (26) se oženil se svou přítelkyní Martinou (33), kvůli níž loni v létě opustil snoubenku Andreu (29) jen několik týdnů před plánovanou svatbou. "Svatba proběhla asi před týdnem v New Yorku," sdělil eXtra.cz zdroj z Vladařova okolí. V Česku má ale dojít ještě k jedné veselce. 

V polovině loňského roku vyplavala na povrch informace, že hokejový brankář Daniel Vladař těsně před svatbou odkopl svoji dlouholetou přítelkyni Andreou Voseckou, s níž tvořil pár přes sedm let. Za půvabnou blondýnku si hráč Calgary Flames okamžitě našel náhradu v podobě atraktivní brunetky, kterou znal již delší dobu. Osudová jiskra ale přeskočila loni po konci sezony na Moravě během ochutnávky vína ve vinném sklípku.

Že se nejednalo o krátkodobý románek, dokazoval fakt, že si svoji drahou polovičku nastěhoval do Kanady, kde začal žít šťastný rodinný život. Krásná Martina má totiž z předchozího vztahu malého syna, k němuž si Dan okamžitě našel cestu. Vladařova nová láska se navíc nechala zvěčnit v jeho dresu a do záhlaví svého profilu si přidala kanadskou vlajku i písmeno D s hořícím srdíčkem.

Tajná svatba v New Yorku

Nyní Vladař oznámil radostnou novinku, se svou přítelkyní se totiž tajně oženil. „A je to venku. Paní Vladařová,“ napsal Vladař na Instagramu k fotografii, kde se šťastní novomanželé pochlubili snubními prstýnky. Do stories následně přidal snímek z restaurace, kde svou manželku označil i s jejím novým příjmením.

"Vzali se v New Yorku minulý týden a druhá svatba je v plánu v létě. Proběhne na Chateu Mcely," prozradil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z Vladařova blízkého okolí. Tuto informaci následně sám Vladař naší redakci potvrdil. "Ano, je to pravda," uvedl Vladař.

Přestože Dan aktuálně zažívá ve svém soukromém životě krásné období, musí v něm neustále řešit i starosti se svou bývalou partnerkou. Ta chce za jejich náhlý rozchod těsně před očekávanou veselkou miliony.

Více informací přineseme již brzy.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy