Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ženich na poslední chvíli zrušil veselku za 800 tisíc. Máma nevěsty vymyslela neuvěřitelné řešení!

Tady byla Quinn ještě šťastná se svým snoubencem.
Když sedmadvacetileté nevěstě Quinn Duane ženich Landon Borup (27) na poslední chvíli zrušil svatbu, zůstaly jí oči pro pláč. Nejenže přišla o lásku, se kterou žila poslední čtyři roky, navíc svatba byla už zaplacená a stála balík. Co s tím? To bravurně vyřešila matka nevěsty.

Měli se po čtyřech letech vztahu brát, jenže snoubenec mladé Američanky ze sňatku nakonec vycouval, a to jen pět dní před tím, než ji měl přivést k oltáři. Nevěsta se zhroutila, všechno proto museli hasit její rodiče, kteří koneckonců svatbu platili.

A nedali za ni zrovna málo. Jen svatební hostina stála 35 tisíc dolarů, tedy něco málo přes 800 tisíc korun. Jenže hostina ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Sacramentu pro 120 svatebčanů se nedala zrušit. Matka nevěsty Kari proto přišla s neuvěřitelným řešením.

Hostina se nakonec konala, akorát místo svatebčanů na ni pozvala chudé lidi a bezdomovce. Odkopnutá nevěsta tedy sice ve svůj den D zůstala na ocet, ale nakonec vzniklo něco krásného. „Měla jsem kvůli dceři zlomené srdce, ale chtěla jsem, aby z toho nakonec vzešlo něco správného,“ řekla Kari v rozhovoru pro stanici KCRA.

Všechno zlé je pro něco dobré, a co se týče líbánek, které byly už také zaplacené, na ty nakonec Quinn vezme svoji matku.

Mohlo by vás zajímat

Další články