Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ženich na poslední chvíli zrušil veselku za 800 tisíc. Máma nevěsty vymyslela neuvěřitelné řešení!

Tady byla Quinn ještě šťastná se svým snoubencem.
Zdroj: Facebook
Když sedmadvacetileté nevěstě Quinn Duane ženich Landon Borup (27) na poslední chvíli zrušil svatbu, zůstaly jí oči pro pláč. Nejenže přišla o lásku, se kterou žila poslední čtyři roky, navíc svatba byla už zaplacená a stála balík. Co s tím? To bravurně vyřešila matka nevěsty.

Měli se po čtyřech letech vztahu brát, jenže snoubenec mladé Američanky ze sňatku nakonec vycouval, a to jen pět dní před tím, než ji měl přivést k oltáři. Nevěsta se zhroutila, všechno proto museli hasit její rodiče, kteří koneckonců svatbu platili.

A nedali za ni zrovna málo. Jen svatební hostina stála 35 tisíc dolarů, tedy něco málo přes 800 tisíc korun. Jenže hostina ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Sacramentu pro 120 svatebčanů se nedala zrušit. Matka nevěsty Kari proto přišla s neuvěřitelným řešením.

Hostina se nakonec konala, akorát místo svatebčanů na ni pozvala chudé lidi a bezdomovce. Odkopnutá nevěsta tedy sice ve svůj den D zůstala na ocet, ale nakonec vzniklo něco krásného. „Měla jsem kvůli dceři zlomené srdce, ale chtěla jsem, aby z toho nakonec vzešlo něco správného,“ řekla Kari v rozhovoru pro stanici KCRA.

Všechno zlé je pro něco dobré, a co se týče líbánek, které byly už také zaplacené, na ty nakonec Quinn vezme svoji matku.

Související články

Další články