Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Ženě zloděj ukradl auto, ale za 24 hodin jí ho vrátil se vzkazem. Co na něm bylo?

Tohle opravdu nikdo nečekal!
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Když vám někdo ukradne auto, jste vytočení, naštvaní a voláte policii. Zloděje byste nejraději roztrhli jako hada a ani by vás nenapadlo, že svoje auto ještě někdy uvidíte. Erin Hatzi z Portlandu někdo odcizil auto, ale později jí ho vrátil. Našla v něm navíc velmi zvláštní dopis.

Erin Hatzi z Portlandu je majitelkou červeného subaru. Jednou ale přišla na místo, kde její auto mělo stát, ale už tam nebylo. Když se podívala na kamerové záznamy, viděla muže, jak si v klidu vůz otevřel a odjel. Vše samozřejmě hned nahlásila na policii.

Jaké to ale bylo překvapení, když se její auto za 24 hodin objevilo zase na místě, kde stálo. Tohle nikdo nečekal! Zároveň se v něm objevil velmi zvláštní dopis a navíc 30 dolarů.

„Velmi se omlouvám, že jsem odcizil vaše auto. Poslal jsem mého přítele s klíčem, aby vyzvedl mé červené Subaru 7802 SE a on se nakonec vrátil s vaším autem. Vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až ráno a říkám si: Tohle není moje auto. Posílám vám nějaké peníze a ještě mnohem více se omlouvám za šok a rozrušení, které jsem vám způsobil. Pokud se mnou chcete mluvit, jmenuji se ****** a moje číslo je ******. Ještě jednou se vám omlouvám.“

Když Erin celý dopis četla, nemohla tomu uvěřit. Jak to, že jiné klíče pasovaly do jejího auta? Podle mluvčího policie Peta Simpsona jde o nevinný omyl a může se stát, že některá auta nastartujete i s cizím klíčem. Při používaní se totiž klíče obrušují, a tak je to vlastně hračka. Erin vše zveřejnila na internetu, aby všichni věděli, co se může stát. Dopis se stal hitem a lidé ho teď hojně sdílejí.

Související články

Další články