Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Ženě zloděj ukradl auto, ale za 24 hodin jí ho vrátil se vzkazem. Co na něm bylo?

Tohle opravdu nikdo nečekal!
+ Další 2 fotografie
Když vám někdo ukradne auto, jste vytočení, naštvaní a voláte policii. Zloděje byste nejraději roztrhli jako hada a ani by vás nenapadlo, že svoje auto ještě někdy uvidíte. Erin Hatzi z Portlandu někdo odcizil auto, ale později jí ho vrátil. Našla v něm navíc velmi zvláštní dopis.

Erin Hatzi z Portlandu je majitelkou červeného subaru. Jednou ale přišla na místo, kde její auto mělo stát, ale už tam nebylo. Když se podívala na kamerové záznamy, viděla muže, jak si v klidu vůz otevřel a odjel. Vše samozřejmě hned nahlásila na policii.

Jaké to ale bylo překvapení, když se její auto za 24 hodin objevilo zase na místě, kde stálo. Tohle nikdo nečekal! Zároveň se v něm objevil velmi zvláštní dopis a navíc 30 dolarů.

„Velmi se omlouvám, že jsem odcizil vaše auto. Poslal jsem mého přítele s klíčem, aby vyzvedl mé červené Subaru 7802 SE a on se nakonec vrátil s vaším autem. Vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až ráno a říkám si: Tohle není moje auto. Posílám vám nějaké peníze a ještě mnohem více se omlouvám za šok a rozrušení, které jsem vám způsobil. Pokud se mnou chcete mluvit, jmenuji se ****** a moje číslo je ******. Ještě jednou se vám omlouvám.“

Když Erin celý dopis četla, nemohla tomu uvěřit. Jak to, že jiné klíče pasovaly do jejího auta? Podle mluvčího policie Peta Simpsona jde o nevinný omyl a může se stát, že některá auta nastartujete i s cizím klíčem. Při používaní se totiž klíče obrušují, a tak je to vlastně hračka. Erin vše zveřejnila na internetu, aby všichni věděli, co se může stát. Dopis se stal hitem a lidé ho teď hojně sdílejí.

Mohlo by vás zajímat

Další články