Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ženě žily v oku ČTYŘI VČELY, živily se jejími slzami! DĚSIVÉ VIDEO

+ Další fotografie
Když šla paní He na Tchaj-wanu k očnímu lékaři, myslela si, že má v oku jen obyčejnou infekci. Vyšetření se ale změnilo v noční můru poté, co doktor zjistil, že pod nateklým víčkem ženy žijí ploskočelky, malé včely, které svou slaností lákají lidské tělní výměšky, jako je pot a nebo slzy, kterými se v oku paní He živily.

Nejen žena, ale i lékaři si mysleli, že nateklé oční víčko a nesnesitelnou bolest způsobuje infekce. Vyšetření a podrobné testy v nemocnici Fooyin ale odhalily, že v oku ženy žijí včelky, které se živí jejími slzami. „Nemohla zavřít oko, tak jsem se do něj podíval mikroskopem a viděl něco, co připomínalo hmyzí vajíčka. Včelky jsem pak postupně vytáhl ven, všechny byly živé a zcela v pořádku,“ řekl médiím s úsměvem lékař.

Včelky se v oku ženy usadily pravděpodobně v momentě, kdy vytrhávala svému příbuznému plevel z hrobu. Cítila, že jí něco vletělo do oka, měla to však jen za písek nebo prach. Tento případ je tak neobvyklý, že se lékaři rozhodli zveřejnit video ze zákroku, během kterého včely z oka vyndavali. Podívat se na něj můžete nahoře.

Související články

Další články