Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ženě z Hodonínska kradl zloděj konopí na zahradě: Zavolala policii, nechtěně i sama na sebe

Ženě z Hodonínska kradl zloděj konopí na zahradě: Zavolala policii, nechtěně i sama na sebe
Zdroj: Pixabay
bizár
Velmi bizarní případ řešili brněnští policisté. Žena z Hodonínska je zavolala kvůli tomu, že jí někdo vykrádá zahradu. Policie později na místě zadrželi muže, který se ke krádeži přiznal. Ženě však patrně nedošlo, že ušila bič i na sebe. Zloděj jí totiž ze zahrady kradl konopí.

Muž, který ženě vykrádal zahrádku, si chtěl vzít rostliny konopí pro svou potřebu a k činu se na místě přivolaným policistům přiznal. "Policisté ho tak podezřívají z trestného činu Krádeže a hrozí mu až dva roky odnětí svobody," vylíčil pro Brněnskou drbnu policejní mluvčí Petr Zámečník.

Policisty zavolala i na sebe

Žena sice policisty zavolala kvůli vážnému trestnému činu, sama však spáchala další. "Pěstování konopí je stále nelegální a tak přivoláním policejní hlídky na svoji zahradu jí vznikl problém," upřesnil Zámečník. Majitelka zahrady pěstovala sedm vzrostlých rostlin konopí, které dosahovaly až dva metry vysoko.

"Žena zřejmě nedomyslela všechny důsledky, protože policisté také ji podezřívají z trestného činu. Za pěstování konopí jí v krajním případě hrozí až šest měsíců odnětí svobody," uzavřel mluvčí brněnských policistů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy