Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Žene se na nás ZÁKEŘNÝ ÚPLNĚK: Zamává se spánkem i životně důležitými orgány!

Žene se na nás ZÁKEŘNÝ ÚPLNĚK: Zamává se spánkem i životně důležitými orgány!
Zdroj: Facebook
Už zítra v odpoledních hodinách vstoupí Měsíc do úplňkové fáze. Oblohu ale ozáří už dnes a opět pořádně zalomcuje s lidskou psychikou. Můžete očekávat velké problémy se spánkem, počítejte s tím, že se budete velkou část noci převalovat v posteli. Rovněž si dejte pozor na zdraví, protože Měsíc tentokrát bude mít vliv i na životně důležité orgány.

Na obloze už dnes můžeme spatřit Měsíc v plné síle. Úplněk nastane v sobotu ve 14:36 hodin odpoledne, ale s nepříjemnostmi počítejte již během této noci. Úplněk ve Váhách totiž bude obzvlášť zákeřný!

Dejte si především pozor na známky zdravotních problémů. Úplněk si pořádně pohraje s důležitými orgány, jako jsou ledviny, močový měchýř, ale i žíly a kůže. Jakmile pocítíte, že se vám dělá špatně, raději se poraďte se svým lékařem.

Zároveň se však za svitu Měsíce nedoporučuje podstupovat žádné závažnější lékařské zákroky. S důležitými operacemi proto raději počkejte do začátku příštího týdne, pokud to bude jen trochu možné.

Počítejte rovněž s tím, že se vám bude špatně spát. Převalovat se v posteli budete už dnes, během zítřejší noci to bude ještě intenzivnější. Také se pro jistotu vyvarujte řešení důležitých záležitostí, které mohou ovlivnit vaši budoucnost. S podpisy smluv nebo rozhovorů s partnerem na vážná témata vyčkejte do pondělí.

Špatnému spánku můžete předejít meduňkovým čajem. Zkuste se také pod peřinu dostat alespoň o hodinu dřív než obvykle.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy