Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ženě rostlo břicho a vypadala jako těhotná. Bylo to ale mnohem horší!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Marie Christof (42) si před deseti lety prošla peklem. Zničehonic jí začalo růst břicho a vypadala, jako by byla těhotná! Jenže opak byl pravdou. Bylo to mnohem horší!

Kdybyste Marii Christof (42) před 10 lety potkali na ulici, tak byste si řekli, že patří do skupiny těhulek. Jenže šlo o něco mnohem horšího! Žena měla totiž děložní nádor, který jí rostl, a tak vypadala, jako by čekala dítě

Když se jí lidé ptali, kdy bude rodit, nakonec si vymýšlela různá data, aby nemusela nikomu vysvětlovat, co jí vlastně je. Místo aby šla ihned na operaci, nádor v ní rostl dlouhých 10 let, až to bylo k nevydržení. V roce 2014 se její stav rapidně zhoršil a žena už neměla úniku a musela pod kudlu Když z ní nádor lékaři vyndali, byli v šoku. Měl totiž neuvěřitelných 17 centimetrů.

Nádor byl navíc hodně těžký, a tak se ženě ulevilo. Dnes už je Marie zdravá a svůj příběh šíří dál. Chce tak varovat ostatní, aby neváhali a neměli strach jako ona a v takových případech okamžitě podstoupili operaci Měla štěstí, že nádor nebyl zhoubný.

Související články

Další články