Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ženě narostlo břicho do OBŘÍCH ROZMĚRŮ! Lékaři jí vyoperovali 33kilogramový ná­dor!

Žena měla v břiše obří cystu!
Zdroj: profimedia.cz
Ženě z Mexika (24) začalo z ničeho nic růst břicho. Přitom právě držela dietu a ani nebyla těhotná. Lékaři později přišli na to, že v něm má obrovskou cystu. Došlo to tak daleko, že nemohla chodit a musela na operaci.

Žena z Mexika (24) začala jako většina mladých držet dietu, ale pořád se jí to nedařilo. Sice hubla v obličeji i na zadku, ale břicho jí pořád rostlo. Přitom moc nejedla a ani nebyla těhotná. Došlo to až tak daleko, že nemohla chodit. O případu informoval Daily Mail.

Lékaři přišli na to, že se jí na vaječníku vytvořila cysta, která postupně narostla do obřích rozměrů a vážila neuvěřitelných 33 kilogramů. Dokonce zabírala 95 procent břišní dutiny a začala jí pomalu tlačit na důležité orgány, špatně se jí dýchalo a hrozila zástava srdce.

Operaci vedl doktor Erik Hanson Viana, kterému se spolu s dalším chirurgem povedlo cystu z těla odstranit. Byl jedním z mála chirurgů, který si na takový obří nádor troufl. Většina klinik se od operace distancovala. Zákrok byl úspěšný! Nádor měřil 50 centimetrů a v obvodu 157 centimetrů. Žena měla břicho tak velké, jako by čekala deset dětí.

Související články

Další články